مردی که با نگاه هیپنوتیزم می کند!! – قسمت آخر

12 2,880

از شما دعوت میکنیم قسمت آخر داستان مردى را ببینید که توانست بدون بیهوشی و تنها با هیپنوتیزم، زنی را براى عمل سزارین آماده کند. برنامه امشب TVbedandid رو از دست ندید:

 

لینک دانلود ویدئو

اشتراک گذاری

۱۲ دیدگاه

 1. سیامک مرادی خرم آبادی در
  0
  1

  با سلام جناب الماسیان استاد بی بدیل این علم هستند و سالها برای رسیدن به درجه حسین الماسیان بودن زحمت کشیدن فک نکنید لطفا عاقلانه فک کنیم.. اگه قرار بود هرکسی یکشبه یا یکساله به نتیجه برسه الان همه الماسیان بودن
  بنده دوستان زیادی رو دیدم که سالهای ساله هنوز پله اول این علم هستن
  بنده بشخصه فرقه ها و انجمن هاوسلسله های زیادی رو تجربه کردم و عضو بودم دیدم و لمس کردم که هیچ علمی بدون هزینه وقت و…..
  بدست نمیاد اینجا هیچ چیز تزریقی نیست همه چی برمیگرده به تلاش و ممارست فردی و در نهایت استاد باث خلوص نیت شمارو باور کنه تا یه سری کلیدهارو دستتون بده از خودتتون صادقانه بپرسید:آیا من صلاحیت دارم؟
  آیا من تمام تلاشمو کردم تابحال؟
  ودر نهایت باغبان اگر در زمستان درختهارا هم غرق در آب کند درخت تنها در فصل خودش میوه میدهد..

  • 1
   0

   سلام
   حدود 5 الی 6 سال پیش من پیش ایشون رفتم .جلسه ای 20 تومان دریافت میکردند . به ایشان گفته بودم که هر هفته حدود 10 ساعت سفر میکنم رفت و برگشت تا بتونم در جلسه هیپنوتیزم ایشون حاضر بشم ایشان هر دفعه قول میدادند که جلسه بعد به خلسه خواهی رفت در حالیکه هر جلسه کارهای جلسه قبل رو تکرار میکردند و یک سری تمرینات ریلکس میدادن و هیچ کار خاصی نیز از ایشون ندیدم و در نهایت پس از 5 جلسه (کلا ایشون وعده 5 جلسه داده بودند تا حصول نتیجه )هیچ اتفاقی نیفتاد . اصلا قصدم زیر سوال بردن مهارت ایشون نیست اتفاقا شخص بسیار عامل و قوی هستن منتهی ایشون از توانایشون برای عموم مردم به این راحتی استفاده نمیکنند و فکر میکنم حداقل تا 10 الی 20 جلسه از ایشون چیزی نخواهید دید . دلایلش رو هم خودتون حدس بزنید در ضمن برای دوستانی که شاید در مقام جواب در بیان باید عرض کنم من با بیشترین امادگی به لحاظ علمی و تئوریک خدمت ایشون رسیدم و به تمام جنبه های عمومی این علم اشنا هستم یعنی حتی اگر مثل من هیپنوتیزم پذیری خوبی هم داشته باشید بعید میدونم ایشون تمایلی به هیپنوتیزم سریع شما نشان بدن . به هر حال این قضاوت و تجربه من بوده و حجت الهی نیست (شوخی) میتونید خودتون امتحان کنید . برای ارتباط با ایشون نیز کافیه به سایت ” یاران شید” مراجعه کنید .

   • 0
    0

    سلام.
    خیلی ممنون از اطلاعاتی ک دادین. صدرصد هیچوقت نمیاد علم وتجربه ش رو خیلی زود در اختیار عموم قرار بده.
    یه سوال داشتم . اینکه میدونین چه کتاب هایی رو یاید خوند؟ ازش پرسیدین؟ اگه میشه لطفآ برام بفرستید اسم کتاب هارو. ممنون. mahdikia66@gmail.com

قرار دادن یک دیدگاه