خندوانه در راه است!!!

3 267

برنامه خندوانه جز معدود برنا مه هایی بود که با حالت طنز خود مطالب اموزنده ای راهم در برداشت و با حضور هنرمند موفق رامبد جوان .

در این برنامه کمدین هایی مثل مهران غفوریان و شقایق دهقان و علیرضا خمسه و… وحتی نویسندگان طنز مثل امیر مهدی ژوله هنر نمایی کردند

297186_718

طبق گفته رامبد جوان در مصاحبه :

ایده اولیه از خود من بود . موضوع ˈخنده ˈ همیشه برایم با اهمیت بوده است. در طول مسیر تجربه کردن و حرفه ای شدنم حس کردم که می توانم کار جدی هم بسازم و هم بازی کنم اما اصرارم از یک جایی به کار کمدی از این جهت است که واقعا بتوانم لحظه ای برای بیننده فضای شاد ایجاد کنم.

واقعیت این است که امروزه تعداد کمدین هایی که سهم درستی در خنداندن مردم دارند نسبت به هنرمندان دیگر ژانر های هنری بسیار کمتر است. مقوله ˈخنداندنˈ دارای ارزشهای منحصر به فردی است برای همین وقتی متوجه شدم می توانم در کنار کمدین های دیگر فیلمی بسازم یا در کنار آنها فیلمی را بازی کنم ترجیح دادم تمرکزم را روی این مقوله بگذارم. حدود 13 سال پیش ایده خندوانه به ذهنم رسید. طبق عادت ایده هایم را با یکسری از دوستانم مطرح کردم و از آنها نظر گرفتم. در نهایت و آهسته آهسته خندوانه شکل گرفت.

همیشه حس می کردم می توان یک شو تلویزیونی ساخت. یک برنامه تلویزیونی در یک استودیو تیپیکال و با تماشاگران تیپیکال به همراه موزیک با استاندارد های کامل یک شو تلویزیونی برای شاد کردن مردم.

سال 83 یکبار این ایده را به شبکه 2 دادم که با استقبال آنها روبرو شد ، چند جلسه هم برگزار کردیم اما شاید بودجه و مسایلی این چنینی باعث شد که عملی کردن این ایده تا این روزها به تاخیر بیفتد

ایده نام برنامه هم از بهراد جوانبخت دوست خوب من که گرافیک برنامه هم کار اوست، اسم برنامه را پیشنهاد داد و من هم پذیرفتم

پخش سری دوم خندوانه با تغییراتی همراه است ……

4 برابر کردن دکور برنامه ، افزایش تعداد دوربینها ، افزایش تعداد تماشاچیان برنامه از 32 به حدود 100 نفر و طراحی جدید در اجرای برنامه از مهمترین تغییرات ما خواهد بود.

pic-14651-1443436346

خندوانه تا اواخر اسفند 94 می اید :

طبق قولی که رامبد به مردم داده بود قرار بر این بود بعد از ماه صفر سری دوم برنامه پخش شود و امیدواریم اسفند ماه به پیشواز جناب خان و رامبد برویم وبا مهمانان جدیدو برنامه های شادوایده های نو به استقبال عید برویم

images (4)

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه