یک پیشنهاد خاص برای ماه عسل

4 388

هتل ترنج بزرگترین هتل روی آب در خاورمیانه 

محمد جواد امید الله کارشناس هتلداری در هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ، هتلداری و صنایع وابسته در خصوص اجرای طرح هتل دریایی ترنج اظهار داشت: هتل دریایی ترنج اولین و بزرگترین هتل روی آب در خاورمیانه است که دارای 102 مجموعه 1 خوابه و سوئیت است.

 این هتل به مساحت 60 هزار متر زیر بنا در دریا و 11 هزار متر مساحت و 12 هزار متر در خشکی است..

01

حالا به گزارش بدندید این هتل  22 بهمن افتتاح شده و مکان مناسب و جدید برای کسانی است که یک ماه عسل با کیفیت را خواستارند ، هتل دارای 102 سوئیت روی آب و یک رستوران مجلل در وسط طرح ترنج است. راه دسترسی به اتاق های هتل دریایی ترنج از طریق اسکله های چوبی است که این اتاق ها را به هم مرتبط می کند. همچنین مسیری که از خشکی به هتل متصل می شود از طریق یک اسکله شیشه ای است.

untitled

هتل 5 ستاره دریایی ترنج در شمال غربی جزیره کیش (در خلیج فارس ) در منطقه بکر با اکوسیستم طبیعی واقع گردیده ‏است.سوئیتهای این هتل ( 100 عدد ) همگی بر روی دریا احداث گردیده و دارای کف شیشه ای‎( ‎که میهمان می تواند از داخل اتاق کف دریا را ببیند ) و ‏بالکن اختصاصی است . این سوئیتها با اسکله چوبی ( حدود 1 کیلومتری ) به هم متصل شده اند و چیدمان نهایی از بالا تصویر یک بته جقه را بر ‏روی خلیج فارس حک نموده است . واحد ها 40 متری ، 60 متری و 120 متری به ترتیب سوئیت فلت، یک خوابه رویال و‎ VIP 2 ‎خوابه می ‏باشد. برای رفاه حال میهمانان از ماشینهای گلف برای حمل و نقل استفاده می گردد و برای جابه جایی ملزومات روزمره مورد نیاز اتاق ها نیز از ‏ماشینهای ترولی گلف استفاده می گردد‎.

812232308_123585‎‏

البته قابل ذکر است که هزینه اتاق های این هتل رویایی بالای میلیون برای استفاده کننده آب می خورد…

اشتراک گذاری

۴ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه