پیامی که هرگز نباید باز شود!!!

3 221

ویروس خطرناک گوشی اندروید

ویروس ها همیشه و همه جا در کمین هستند!!حتی با وجود آنتی ویروس های قوی که بر روی سیستم های ما نصب می شود باز هم هر روز ،هر دقیقه و هر ثانیه ویروس جدیدی ایجاد می شود که قادر است سد های دفاعی را بشکند و گوشی های ما را مورد حمله قرار دهد.

ویروسی کاملا خطرناک از طریق پیامک به گوشی های هوشمند اندروید ارسال شده و منجر به پاک شدن کلیه اطلاعات شما می شود.

canh-bao-ma-doc-chi-mot-tin-nhan-sms-dien-thoai-android-cua-ban-se-bi-xoa-sach-du-lieu-2021273.jpg.600.0
بد افزار Dubbed Mazar به سادگی کنترل گوشی شما را از راه دور در دست گرفته و به هکر اجازه ورود به گوشی شما را می دهد. این بدافزار اطلاعات شما را پاککرده و یا با خط شما تماس می گیرد حتی می تواند پیام های شما را بخواند.
به اعتقاد شرکت امنیتی Heimdal که برای اولین بار این بد افزار را کشف کرد، پیام حاوی بدافزار تا کنون به 100 هزار نفر در دانمارک ارسال شده است

.
هنوز از پخش شدن این ویروس در کشورهای دیگر اطلاع دقیقی داده نشده است ولی این پیام به صورت MMS وارد گوشی های اندروید می شود.
در این بدافزار یک لینک دانلود نرم افزار Tor وجود دارد که پس از دانلود به کاربران امکان اتصال به نت را به صورت ناشناس می دهد، سپس گوشی اندروید شما در معرض تهدید هکر قرار می گیرد.

هکرها با کنترل فعالیت های شما از راه دور، پاک کردن اطلاعات شخصی شما، ارسال و خواندن پیام و برقراری تماس، کنترل تلفن همراه هوشمندتان را در دست می گیرند و منجر به هزینه های سرسام آوری برشما می شود.
به کاربران اندرویدی توصیه می شود که به هیچ عنوان روی لینک های نامطمئن کلیک نکنند و مواظب پیام های ارسالی به آن ها باشند.

g_-_-x-_-_-_38603x20130112115348_0

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

  1. حسین گل افشان در
    3
    5

    سلام دوستان بدندید من تمام هفته جواب مسابقه راداده ام وامید داشتم تا عید نوروز به پسرم یک تبلت هدیه بدم ولی مثل انکه خیال باطل در سر دارم این یک ماه مانده را ادامه می دهم اگر نشد دیگر به اقا فیله می گویم هندوستان نرود

قرار دادن یک دیدگاه