همسر وین رونی فوتبالیست معروف سومین فرزندش را خورد!!!

23 1,114

 

پس از زایمان همسر فوتبالیست معروف، یک خبر شگفت انگیز و عجیب توجه رسانه های ورزشی را به خود جلب نموده است. مدتی است برخی افراد جفت جنین خود را پس از زایمان می خورند و برای آن خواصی ذکر می کنند!

برخی افسانه ها می گویند بهترین روش برای کاهش افسردگی پس از زایمان خوردن جفت جنین است. اخیرا نیز همسر فوتبالیست معروف فوتبال جفت جنین پسرش را کپسول خوراکی نموده و مصرف می نماید.

atrin.net_2016-01-28_01-02-39-1

کاپیتان منچستریونایتد(Manchester United) صاحب یک پسر شده است و همسر کاپیتان منچستریونایتد به توصیه یکی از دوستانش تصمیم گرفته است کپسول های خوراکی از جفت جنین نوزاد تازه متولد شده را ساخته و آنها را روزانه مصرف نماید.

خانم کولین(Coleen Rooney) سومین فرزند پسرش به نام ‘کیت جوزف رونی’ را به دنیا آورد. وی با گذاشتن پستی در صفحه توییتر خود عنوان نمود قصد دارد جفت جنین خود را که سرشار از آهن و ویتامین است را بخورد. قرار است شرکت ‘پلاسنتا پلوس’ لیورپول جفت پسرش کیت را به کپسول های خوراکی تبدیل نموده تا وی روزانه آنها را مصرف نماید.

کولین می گوید من تاکنون از این موضوع خبر نداشتم تا اینکه یکی از دوستانم به من پیشنهاد خوردن جفت را داد. برخی معتقدند جفت جنین سرشار از آهن است و در درمان افسردگی های پس از زایمان موثر است.

اشتراک گذاری

۲۳ دیدگاه

 1. 0
  0

  وااااااااااااااااااای خدا جون متشکرم از اینکه این مردم رو آفریدی که بنده رو نصفه شبی بخندونن
  یکی نیس به این ادمین بگه توکه نمیدونی چی به چیه جرا این مطلبو نوشتی
  بعدشم شماها که میخونید وقتی اطلاعاتتون کافی نیس چرا نظر میدید و فحش الکی نثار طرف میکنید

 2. 4
  0

  دوستان عزیزی که به این خانم فحش دادن و لعنت فرستادن،بفهمید جفت جنین چیه بعد فحش بدید،(جفت جنین یک روده اضافه است که وقتی بچه در شکم مادر به وجود میآید این جفت نیز ساخته میشود،و وقتی که مادر غذا میخورد از طریق این روده اضافه یا جفت به فرزند هم غذا میرسد)
  هیچ مادری دلش نمیاد فرزند خودش رو بکشه!!!

 3. یسنا محموله ی مهم مامان در
  2
  3

  بابا چقدر شما شاهکارین. بچه یه جفت داره داخل شکم مادر کیسه ی آب به اون پرده میگن جفت. وقتی بچه رو از داخل پرده یا همون جفت درمیارن اون دیگه یه چیز لزج کثیف میشه ولی این خانوم داده کپسول کردن و میخوره.کدوم بچه کدوم کشتن.بی سوادا.

  • شاهکار خلقت در
   0
   0

   بازم یه اظهارنظر ازروی ندانستن….
   اتفاقا جفت زندس و وقتی که بچه ازرحم مادر خارج میشه واگه دیر جفت رو خارج کنن به دنبال جنین میگرده وبه اشتباه قلب مادر رو باجنین اشتباه میگیره وباعث مرگ مادر میشه….
   ای خداااااا حداقل اگه درمورد چیزی اطلاعات ندارین نظرهم ندین دانشمندا….

   • شاهکار خلقت در
    0
    0

    منم با زهره خانم موافقم….
    یه عده فحش ونفرین وگفتن اراجیف عین نقل ونبات ازدهنشون درمیاد….
    آخه آی کیوووووو مثلا دخترهم هستی وخودت یه روز مامان میشی حداقل درمورد خودت ویا بهتر بگم خانما یکم تحقیق کن وتابدونی فردا ممکنه چه چیزایی وچه کارایی بایدانجام بدی.تو اصن میدونی جفت چیه؟؟چه سوال مسخره ای!!اگه میدونستی که همچین مزخرفی رو نمیگفتی…
    مطالعه کن عزیزم مطالعه……
    جالب اینجاس که حدیث هم میگه??????????

  • 15
   0

   خدا شفات بده … جفت جنین همون چیزیه که از طریق اون بچه به مادرش متصله، مگه جون داره که میگی قاتل؟ … حالا این تیکه ی بی استفاده رو بعضیا میندازن بیرون بعضی هم مثل این خانوم میخورن ، قاتل تویی که گاو و گوسفند و مرغ و میخوری ، کوته فکری تا چه حد…

   • شاهکار خلقت در
    0
    0

    این یکیو باش…..
    مگه جفت جون نداره؟؟
    بچه ازطریق جفت به مادرش متصله؟؟????
    واییییییییی خداااااااااا
    باکیا شدیم 75 میلیون.
    اولا اینو بدون که جفت جون داره.
    دوما جنین ازطریق یه لوله شبیه روده که به ناف جنین وصله به جفت متصله که جفت مواد غذایی رو ازبدن مادر جذب میکنه وازطریق همون روده به ناف وبدن جنین میرسونه.
    سوما جفت اصنم بی استفاده نیس الان ازطریق همون جفت سلول های بنیادی میسازن.
    چهارمن باخوردن گوشت گاو وگوسفند و…..انسان قاتل نمیشه چون خداوند حیوانات رو برای نیازهای مختلف انسان خلق کرده مخصوصا حیوانات
    حلال گوشت رو واین کار سنت پیامبر وامام های معصوم ماهستن.
    پنجمن حتما توخودت گوشت نمیخوری نه؟؟؟
    حتما علف خواری…خخخخخخخ
    ششمن کوتاه فکر تویی احمق تویی بیشعور تویی که اطلاعات درست وحسابی نداری اظهارنظرالکی میکنی بعدشم توهین میکنی.
    بعضیا مث تو واقعا باعث ننگ بشریتن

قرار دادن یک دیدگاه