اَدِل(ADELE) از رونق افتاده؟؟؟؟

4 1,205

خبر تکان دهنده عرصه موسیقی روزهایی که گذشت کاندید نشدن اَدِل در GRAMMY 2016 است!!! این خبر هم اکنون تیتر مرورگر یاهوو است!

چرا ADELE خواننده جوان و مستعد انگلیسی در GRAMMY 2016 نه تنها برنده بلکه کاندیدای دریافت هیچگونه جایزه ای نشد:  در کمال ناباوری همگان این خواننده مشهور با وجود اجرای بی نقصی که برای اهنگ when we are young  داشت نتوانست هیچ جایزه ای را به خود اختصاص دهد

images (3)

در عوض مراسم اعطای جوایز موسیقی بریتز چهارشنبه شب در لندن برگزار شد. آدل که آلبوم ۲۵ را به تازگی به بازار عرضه کرده است، چهار جایزۀ این مراسم را در بخش های بهترین آلبوم، بهترین خواننده، بهترین هنرمند زن و موفقیت جهانی از آن خود کرد.

این خوانندۀ ۲۷ سالۀ بریتانیایی در هنگام دریافت این جوایز گفت: «قبلا هم گفته ام و بازهم اینجا تکرار می کنم، برای مدتی خودم را گم کرده بودم و نمی دانستم که دوباره برمی گردم اما به خاطر شما برگشتم، به خاطر شما که خیلی مهربان هستید.»

1-211

تیم پیک، فضانورد بریتانیایی که یکی از طرفداران آدل است پیام تبریکی را از ایستگاه فضایی بین المللی برای این خوانندۀ جوان ارسال کرده بود که در این مراسم پخش شد.

آلبوم ۲۵ آدل با نام سلام در پاییز سال ۲۰۱۵ به بازار آمد و بلافاصله با موفقیت جهانی روبرو شد. ترانۀ سلام نیز به عنوان بهترین ترانۀ سال بریتانیا برگزیده شد.

hhe306

پی نوشت:

جیمز بِی نیز جایزۀ برتر را در بخش بهترین هنرمند مرد از آن خود کرد.

James Bay looking relaxed and happy with his guitar

 

گروه موسیقی «کلد پلی» نیز با کسب جایزۀ بریتز در بخش بهترین گروه موسیقی بریتانیایی به یک رکورددار این جایزه شد. این نهمین باریست که کلدپلی جایزۀ بریتز را از آن خود می کند.

Coldplay_viva1

در این مراسم از دیوید بووی، خوانندۀ شهیر راک که در ماه ژانویۀ گذشته درگذشت نیز تجلیل به عمل آمد.

 دیوید بووی

 

 

اشتراک گذاری

۴ دیدگاه

  1. 2
    0

    اصلا ربطی نداره زمانی که نامزدای گرمی اعلام شدن آلبوم ادل هنوز نیومده بود تازه اگه هم بود نمیشد چون حداقل باید چندماه از انتشارش گذشته باشه و توی چارت ها جا افتاده باشه اکتبر ٢٠١۴ هم که آلبوم ١٩٨٩ تیلور سویفت اومد نامزد نشد و فقط تک آهنگ شیک ایت آف نامزد شد چون چند وقت قبل از آلبوم اومده بود و تا فوریه ٢٠١۵ خوب جا افتاده بود اما سال بعدش که ٢٠١۶ بود آلبوم و تک آهنگاى دیگه ی ١٩٨٩ نامزد دریافت جایزه شدن پس برای نامزد شدن ادل باید تا گرمی ٢٠١٧ صبر کنیم!

قرار دادن یک دیدگاه