افزایش طول عمر با تخم مرغ سیاه!

0 1,628

افزایش طول عمر برای اکثر ما اهمیت زیادی دارد و همیشه به دنبال روشهایی هستیم که بتواند طول عمر مارا بیشتر کند! اگر دوست دارید 35 سال بیشتر زندگی کنید شاید باید تخم مرغ سیاه ژاپنی را به رژیم خود اضافه کنید!هرسال جمعیت بسیار زیادی به دنبال تخم مرغ های پخته ی سیاه و عجیب به اُواکودانی می آیند.

be-open
«اُواکودانی» که به آن «دره ی جوشان بزرگ» نیز گفته می شود، درواقع یک دهانه ی آتش فشانی بزرگ است که حدود 3000 سال پیش در اثر فوران های کوه هاکون به وجود آمد. این انفجار آن قدر قدرتمند بود که هنوز علاوه بر دریاچه های آب جوشان، حفره های عظیمی وجود دارند که از آن ها بخار و دودهای آتش فشانی دی اکسید گوگرد و سولفید هیدروژن خارج می شود. به نظر می رسد که این منطقه، مکان مناسبی برای جهانگردان نباشد اما هرسال جمعیت بسیار زیادی به دنبال تخم مرغ های پخته ی سیاه و عجیب به اُواکودانی می آیند.

    hhi4792        hhi4789
این تخم مرغ ها که در زبان محلی «کورُ-تاماگو» نام دارد، ظاهری ماورای زمینی دارند اما درواقع آن ها چیزی جز تخم مرغ معمولی نیستند. رنگ سیاه عجیبشان در اثر جوشانده شدن در دریاچه های آب داغ و غنی از گوگرد اطراف هاکونِ ژاپن ایجادشده است. گوگرد درون آب در واکنش به پوسته تخم مرغ آن را سیاه کرده و طعم و رنگ مواد درون تخم مرغ را نیز تحت تأثیر خود قرار می دهد.
طبق افسانه های محلی خوردن یک تخم مرغ جوشیده شده در آب های اُواکودانی طول عمر انسان را تا 7 سال بیشتر می کند. هر بسته ی 5 تایی آن 500 یِن قیمت دارد بنابراین با خوردن آن سریعاً 35 سال به طول زندگی تان اضافه می شود!!

3943540_237

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه