علی ضیاء با بخشش مظلومی به تلویزیون بازگشت….!!!

0 3,248

 

چند وقت پیش علی ضیاء مجری محبوب تلویزیونی در اقدامی شگفت انگیز و هیجانی بعد از اینکه تیم محبوبش_ پرسپولیس_ گل زد ، از الفاض ناشایستی نسبت به سرمربی تیم مقابل_ استقلال_ استفاده کرد . حرکت دور از شان وی نه تنها موجبات حیرت همگان رافراهم آورد بلکه وی را ممنوع التصویر کرد.

معاون سیما گفت: سیدعلی ضیاء تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر شد و حق اجرا در رادیو، تلویزیون و سیمای استان‌ها را ندارد.
علی اصغر پورمحمدی درباره وضعیت سیدعلی ضیاء افزود: به دلیل اینکه کلیپی از این مجری در فضای مجازی منتشر شده که این مجری در این کلیپ به هواداران و سرمربی استقلال توهین کرده است همچنین آن مجلس از لحاظ شرعی مشکل داشته و مختلط بوده و آن مجری حرکات نامتعارفی انجام داده، علی ضیاء تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر است.
وی گفت: باید پرونده این مجری در ادارات مربوط به مجریان در سازمان صدا و سیما بررسی و تصمیم مورد نظر در مورد او گرفته شود ولی تا زمان اعلام نتیجه این مجری ممنوع التصویر است و باید منتظر ماند و دید رأی امور رسیدگی به تخلفات مجریان چه می شود .
علی اصغر پورمحمدی گفت: سیدعلی ضیاء اجازه اجرا در رادیو، تلویزیون و سیمای استان‌ها را در کل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ندارد.

97907_966
مظلومی در واکنش به کلیپ پخش شده از علی ضیا مجری تلویزیون و توهینی که به او کرده بود، گفت: برای این موضوع متأسفم و نمی‌خواستم به آن بپردازم. او آدم‌های زیادی را واسطه کرده تا با من صحبت کند، اما هنوز تصمیمی در این زمینه نگرفته‌ام، به خاطر حفظ احترام جامعه فوتبال و پیشکسوتان باید برخورد صورت بگیرد. نه تنها با او بلکه با کسانی که در این کلیپ حضور داشتند، باید برخورد شود.
مظلومی خاطرنشان کرد: آدمی نیستم که از حقم بگذرم، شاید از حق خودم بگذرم ولی از حق هواداران استقلال نمی‌گذرم، چون آنها بسیار ناراحت هستند. از هواداران استقلال می‌خواهم که به طرف مقابل پیامی ندهند، چون در شأن آنها نیست که مثل خود آقایان برخورد کنند. من از این نوع شعارها ناراحت نمی‌شوم و به این چیزها عادت دارم، اما ناراحتیم این است که این کار در ماه محرم صورت گرفته است.
او گفت هر کسی حق دارد در حریم خصوصی خود شادی کند، اما حق توهین ندارند.
چندی بعد با وساطت حبیب کاشانی، پرویز مظلومی عذرخواهی علی ضیاء را قبول کرد و باهم آشتی کردند.علی ضیاء با دست گل به اردوی آبی‌ها رفت و با عذرخواهی از پرویز مظلومی دل مربی آبی‌ها را به دست آورد.

54e4523f-7c4a-43bd-92eb-ea7c508bd7f7
مظلومی هم بعد از آشتی با علی ضیاء گفت: من علی را بخشیدم و امیدوارم هواداران استقلال هم او را ببخشند.البته در مورد ممنوع‌التصویر شدن علی من بی تقصیر هستم و این تصمیمی است که مسئولان صدا و سیما گرفته‌اند و باید از کانال صداو سیما این موضوع پیگری شود.
وی در پایان گفت: علی ضیاء جوان است و بیش از حد احساسی شده و نتوانسته خودش را کنترل کند.

1231
دیشب در برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی بازگشت علی ضیا به تلویزیون علنی شد و ممنوع التصویری اش خاتمه یافت علی ضیا با عذر خواهی فراوان از آقای مظلومی و هواداران استقلال قول داد در برنامه ای که به مناسبت عید نوروز به روی آنتن میرود و خود .مجری آن است آقای مظلومی اولین میهمان ویژه او باشد

پی نوشت: هر کدام از ما یک چهارچوب شخصی داریم که به کسی مربوط نیست، آنچه در اینگونه موارد آزاردهنده است ارسال این کلیپ و پخش آن در مجازی در ابتدای امر بوده، هر انسانی ممکن است در خانه اش هزاران حرف بزند یا هر کاری دوست دارد انجام دهد ، تا مادامی که این از چهارچوب شخصی اش بیرون نزند ربطی به هیچ کسی ندارد، کاش به جای زیر نظر گرفتن زندگی افرادی که به هر عنوانی شهرت اجتماعی دارند اول به خودمان بنگریم و کاش در اینگونه موارد به جای _ یا در کنار_ توبیخ فرضا علی ضیاها کسانی که مسبب پخش زندگی مردم هستند را نیز زیر سوال ببریم  که : آخر به چه حقی این کار را کردی؟؟؟ 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه