فیتیله ای ها در نوروز متفاوت می آیند!!

0 2,533

محمد مسلمی کارگردان برنامه «هفت‌سین رو بچین!» در این باره می‌گوید: «در واقع این مجموعه مناسب خانواده است و بحث اقوام نیز مثل همه برنامه‌های ما در آن پررنگ خواهد بود.»

فضل‌الله شریعت‌پناهی سرپرست شبکه یک سیما، به تازگی از اجرای برنامه‌ای توسط گروه فیتیله‌ای‌ها در ایام نوروز، برای مخاطب بزرگسال خبر داده که اگر با استقبال روبرو شود ادامه خواهد یافت. به گفته او، این شروعی برای از سرگیری دوباره برنامه‌‌های این گروه در تلویزیون خواهد بود و فیتیله‌ای‌ها در اعیاد طول سال، برنامه‌‌هایی با عنوان «سفره رو بچین!» را روی آنتن خواهند برد.

فیتیله+ای+ها

البته برنامه نوروزی آن‌ها «هفت‌سین رو بچین!» نام دارد که محمد مسلمی کارگردان این‌ مجموعه، درباره آن  می‌گوید: «در روزهای تعطیلات نوروز، خانواده‌ها دور هم جمع هستند و ما به مجموعه‌ای فکر کردیم که با آیتم‌های متنوع برای این روزها مناسب باشد. در واقع در میان این آیتم‌ها موضوعات خانوادگی و بحث اقوام گنجانده شده و در کل برنامه ریتم مناسب با روزهای شاد دارد.» به گفته او هر قسمت از این مجموعه نوروزی 60 دقیقه خواهد بود.

21785

 

او  در پایان، در پاسخ به این‌که بحث اقوام در این‌ برنامه برای دلجویی گنجانده شده است؟ می‌گوید: «به هر حال ما همیشه تابع وحدت ملی بوده‌ایم و اگر هم به برنامه‌های قبلی ما نگاه کنید می‌بینید که همیشه بحث اقوام در آن‌ها پررنگ بوده‌ است. در واقع آن مسئله گذشته است و ما این بخش را طبق روال همیشگی در برنامه قرار داده‌ایم.»

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه