به فیلم من سالوادور نیستم حمله شد!!

31 18,396

به تازگی و پس از اکران فیلم «من سالوادور نیستم» به دلیل وجود عکس بازیگر زن برزیلی، بسیاری از بیلبوردهای فیلم بر سردر سینماها پاره شد.

رضا عطاران بازیگر «من سالوادور نیستم» در واکنش به این اتفاق عکسی از بیلبورد پاره سردر یک سینما را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت : «سردرهاى فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» بخاطرحضور بازیگر زن برزیلى، به این روز درآمد. ……………. این نقطه چین خیلى حرف توشه»

16-3-8-144929Screenshot (6).png

واقعا تا کی باید شاهد چنین اتفاقاتی باشیم؟؟تغییر رو از خودمون شروع کنیم هیچوقت برای تغییر دیر نیست…

اشتراک گذاری

۳۱ دیدگاه

 1. 4
  0

  من و خانوادم ودوستانمون که حدودا 11نفر بودیم رفتیم و این فیلم رو دیدیم و واقعا زیبا بود و اصالت ما ایرانیها و صلح طلب بودن مارو به خوبی نشون داده شده در این فیلم و واقعا همگی ما از کل فیلم رازی بودیم توی یک سال تنها فیلم سینمای بود که تمام ما واقعا بابت اصالت ایرانی نشون دادن و معنای واقعایت انسانیت و احترام به بشریت رو واقعا خوشمون اومد و فیلم عالی عالی

 2. 3
  0

  تو مملکتی که به طنز پرداز می گویند دلقک……..
  چه باید کرد که ما در فقر فرهنگی غرق شدیم و با وجود همچین ادما به جایی نمی رسیم اگه میگین مشکل داره و بی حجاب خوب نبینین زورتون نکردن که برین سینما و این بیلبورد ها رو تماشا کنین
  با این کار فقط سوژه خنده ی کشور های دیگه میشیم

 3. 3
  0

  آخه ایمان و دینی که با دیدن یه عکس معمولی از یه خانوم و فقط به دلیل نداشتن روسری از آدم (!!) گرفته شه که دیگه ایمان نیست که!!!
  حتی خود صدا و سیما هم هر روز کلی فیلم های خارجی نشون میده که خانوم ها توش حجاب ندارن!

  • 3
   0

   من هم میگویم مردم هنردوست هرگز چنین نمیکنند کار بسیجی ها است.سریال کیمیا ولی مورد نداشته احتمالا .زیرا موردپسند آنها واقع شده است .واقعا به کجا میرویم؟ ایران با این قدمت تجسم تحوش شده است از دیدگاه جهان.

 4. 35
  8

  این کارشون تنها توهین به جامعه هنری نیست بلکه نشونه شخصیته امل و عقب موندشونه که مردم ایرانم رو در این راستا قرار میدن که کشورهای خارجی به ما بخندن.اونا ننیگن که فلانی این کارو کرد اونا انگشت تمسخرشونو روی کل ملت ایران نشونه میگیرن.واقعا جای تاسف داره.
  تشکر از کانال عالیه بدندید که پیاماشون واقعا به مردم اگاهی میده

قرار دادن یک دیدگاه