به استقبال بهارمی رویم تا تابستان راهی نیست

0 1,503
اگر از آن دسته از افرادی هستید که به مد و فشن اهمیت می دهید و دوست دارید همیشه لباس های زیبا و مد روز بپوشید خوب است که در ادامه با ما همراه باشید

برند ایتالیایی معروف دی اند جی برای بهار و تابستان 2016  چند مجموعه از طرح های متنوع و متفاوت را برای پوشاک خانم ها ارائه نموده که در همه آنها از طبیعت الهام گرفته شده است. در اینجا به معرفی برخی از این مجموعه ها یا  ها می پردازیم.

1. مجموعه Top Model

این مجموعه یادآور لباس های سنتی است که در دهه 90 توسط افراد مشهور در صحنه مد و مدگرایی پوشیده می شده است،بلوزهای سفید، پارچه های کتانی راه راه و زبر یا یک پیراهن کوتاه مشکی که هیچ وقت قدیمی و دمده نمی شود.

dolce-and-gabbana-summer-2016-woman-collection-tm4(1)

 

2. مجموعه Spring time in the City

این مجموعه بر روی مدهای  دهه های 50 و 60 اروپا تمرکز دارد، این مجموعه که برای پوشش روزانه طراحی شده است، مجموعهای همسو با مد روز است که به طرز لباس پوشیدن زنان شاغل امروزی در اروپا نیز توجه کرده است.

dolce-and-gabbana-summer-2016-woman-collection-STC7

3. مجموعه ای به سبک سیسیلی یا Carretto Siciliano

این مجموعه تابستانی، به همچون آبی روی آتش است که دارای چاپ هایی از نقوش محلی سیسیلی می باشد. مجموعه ای که برای گردش در کنار ساحل عالی است. چاپ هایی که بر روی این مجموعه مشاهده می کنید، دارای رنگ هایی تند و متهورانه است که سیسیل و تابستان را تداعی می کنند.

dolce-and-gabbana-summer-2016-woman-collection-CS8

 

4. مجموعه گل مینا یا Daisy

قلاب دوزی ها یا چاپ های گل مینا بر روی لباسها، کیفها و کفش ها، تمی  پر از گل های  بهار و تابستان  2016 را تداعی می کند، علاوه بر اینکه این مجموعه  در نهایت سادگی بسیار زیباست.

dolce-and-gabbana-summer-2016-woman-collection-Daisy5

5. مجموعه تابستان ایتالیایی یا Italian Summer

مرکبات و گلهای وحشی سمبلی واقعی از تابستان سیسیل هستند، و یک عنصر کلیدی برای هویت برند D&G  به شمار می روند.

dolce-and-gabbana-summer-2016-woman-collection-IS7(1)

 

6. مجموعه Sartorial  یا لباس های با سبک مردانه برای خانم ها

بازگشتی به سمت کت و شلوار یا به عبارت دیگر برگشت به سمت لباس مردانه/ زنانه. پوششی از کت و شلوارهای شیک که به همان اندازه زنانه نیز می باشند.

dolce-and-gabbana-summer-2016-woman-collection-S5

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه