اقدام جالب و هوشمندانه همسر ایرانی بلاتر در روز تولدش

0 28,256

همسر رئیس مخلوع فیفا در آستانه تولد وی، نامه ای را تنظیم و به چند رئیس جمهور دنیا فرستاد و از آنها درخواست جالبی داشت

روز گذشته تولد سپ بلاتر بود. او 80 ساله شد. رئیس سابق فیفا 6 سال محروم شده است. دادگاه تجدید نظر او هم برگزار شد و محرومیتش از 8 سال به 6 سال رسید. بلاتر، یک سال سیاه را سپری کرد و به خاطر اتفاقات پشت پرده، از ریاست فیفا خلع شد.

sepp-1024x616

 

آمریکایی ها با ورود به پرونده زد و بندهای فیفا، در واقع انتقام خود را به خاطر از دست دادن میزبانی 2022 جام جهانی گرفتند و نسخه بلاتر را پیچیدند.

این روزها او دور از فوتبال، می گوید بیشتر زمان خود را در کنار خانواده اش سپری می کند. دیروز سپ بلاتر 80 ساله شد و در واقع به 79 سالگی پر حاشیه خود پایان داد.

همسر رئیس سابق فیفا، ایرانی است و این مسئله بارها در رسانه ها ذکر شده است. اما در آستانه 80 سالگی سپ، این زن ایرانی اقدامی جالب کرد که در واقع قصد داشت با آن اقدام بار دیگر اعتبار از دست رفته همسر خود را بازیابد.

380808

بلاتر در این سال ها با چندین رئیس جمهور دیدار کرد و البته ارتباطش با بعضی از کشورها خوب بود. همسر بلاتر هم در آستانه تولد سپ، نامه ای را تنظیم و به چند رئیس جمهور دنیا فرستاد و از آنها درخواست جالبی داشت.

در این نامه او، از این روسای جمهور خواست تا تولد همسرش را تبریک بگویند. در واقع این درخواست در روزهای سخت بلاتر، اگر با تبریک این روسا همراه باشد، می تواند نشان دهد او مورد تائید بعضی کشورهاست و در واقع خلع کردنش را قانونی نمی دانند.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه