آخرین اخبار از نسخه جدید اندروید و گوشی NEXUS

0 2,703

در حالیکه طبق آخرین آمار شرکت ارائه کننده اندروید یعنی گوگل میزان استفاده کاربران از نسخه 6 (مارشمالو) در حدود 2.3% است و نسخه 5 (لالی پاپ) 36% است این شرکت قصد داره تا در تابستان(کمی زودتر از هرسال) امسال نسخه جدید یعنی اندروید 7 یا اندروید N رو معرفی کنه.

در حال حاضر نسخه مربوط به توسعه دهندگان ارائه شده و همون طور که در بالا گفته شد تاریخ عرضه این نسخه برای عموم تابستان برآورد شده که البته زمان دقیق آن هنوز مشخص نیست.

این در درحالیست که طبق سنت هر ساله گوگل نسخه نهایی اندروید در پاییز و همراه با عرضه گوشی های NEXUS همراه بوده.هنوز نام این سیستم عامل دقیق مشخص نشده ولی به احتمال فراوان نام آن nutella خواهد بود.

همچنین امسال به احتمال فراوان HTC کمپانی عرضه کننده این محصول خواهد بود شرکتی که به تازگی سهام آن حدود 20% افزایش پیدا کرده.به گفته برخی قرار داد این دو شرکت بیش از 1 سال خواهد بود و این برند قصد داره از این طریق دوباره به شرایط مطلوب گذشته برگرده .

پیش از این هم شرکت HTC برای تولید محصولات NEXUS  با گوگل همکاری کرده بود که از جمله آنها باید به گوشیNEXUS One و تبلت NEXUS 9 اشاره کرد

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه