وجود مینیون ها در دنیای واقعی

6 19,310

مینیون ها درواقع لقبی بود که به کودکان ازمایشی هیتلر داده بودند.آنها به علت ندانستن زبان المانی و داشتن کلاه هایی عجیب صدا و‌ نوع حرف زدنشان شبیه مینیون های امروزی‌بود.آنهارا سخت ازمایش میکردند و در همان سختی کشته میشدند.
مینیون های امروزی برگرفته شده از کودکان ازمایشی جنگ جهانی هستند! این ازمایش هولناک توسط یک پزشک المانی انجام میگرفت

422126387_6824_9502952041992661992

 

 

زمانی که دانشگاه مونیخ دنبال پزشکی بود که روی موضوع مردم شناسی کار کرده باشد، منگله دکترای خود را در دفاع از پایان نامه ای گرفت که تاکید داشت میتوان نژاد انسان را به کمک شکل فک او تشخیص داد.
tumblr_mdt71qQsdf1rk8k5ao7_1280
یوزف بدین ترتیب در 24 می ۱۹۴۳ و در جریان جنگ جهانی دوم جانشین پزشکی بیمار شد و فعالیتش را در آزمایشگاههای زیرزمینی حزب نازی در رومانی آغاز کرد. 
او در آنجا لقب “فرشته مرگ” را یدک می کشید. زیرا زمانی که در مقابل زندانیان تازه وارد می ایستاد و برخی را به راست و بعضی ها را به چپ هدایت میکرد، روپوش سفیدش همراه بازوان فراخش یک فرشته سفید را تداعی می کرد. 
از آنجا که برتری نژاد آریا برای آلمانی ها بسیار اهمیت داشت، وی بودنش در ارتش نازی را فرصتی برای مطالعاتش درباره وراثت میدانست. 
از نظر حکومت نازی موهای بلوند و چشمان آبی تنها نژادی بودند که باید می ماندند. به همین منظور هیتلر فهرستی برای دستیابی به اهداف نازی تدارک دیده بود. یکی از اهداف مهم هم این بود که تمام سربازان اس اس قبل از ازدواج باید از لحاظ خلوص نژادی آزمایش می شدند.

 او به آزمایش روی دوقلوهای یکسان علاقه زیادی داشت. این دوقلوها در آسایشگاه‌های ویژه‌ای اسکان داده می‌شدند. او یک پزشک اطفال یهودی به نام برتولد اپشتین را هم برای کمک استخدام کرده بود. 
به مطالعه روی بیماری«نوما» که یک بیماری التهابی مخاط لثه و دهان است، علاقه داشت. البته نه به منظور پیدا کردن راهی برای درمان آن، بلکه برای اثبات اینکه این بیماری خاص افراد نژاد پست است! این بیماری که می‌تواند منجر به گانگرن بافت نرم دهان شود، در افرادی رخ می‌دهد که دچار سوء تغذیه شدید و یا ضعف سیستم ایمنی هستند. 

اشتراک گذاری

۶ دیدگاه

  1. 2
    4

    اگر شما ایت چیز ها را باور میکنید بی سواد ترین و ساده لوح ترین آدم روی سیاره زمین هستید.این عکس مربوط به ملوانان زیر دریایی hall and reesهستش واین لباس هم برای فرار موقعی هستش که زیر دریایی به گل نشسته با کمی تحقیق در اینترنت پی به حقیقت ماجرا خواهید برد.هیچ چیز را چشم بسته قبول نکنید.

  2. 3
    3

    شما ها که میگین دروغه ایا لباسهای غواصی قرنهای گذشته رو دیدین چون همچین شکلی هیچ کدومشون نداشته …این دستای کوچولو واندامهای کوچولو مربوط به بچه است …..غواصای قدیم کوتوله بودن ؟…یا بچه بودن؟

قرار دادن یک دیدگاه