من بیمارم… آهنگی متفاوت از آنچه که تا کنون شنیده اید!

5 18,098

ادامه از قبل…

در پست قبلی از لارافابیان گفته شد که کلیپ فوق العاده دوستت دارم با چه داستان و تاریخچه ای اتفاق افتاده است، اما آنچه خواندید صرفا یک شایعه ی ساخته و پرورده از ایرانیان هنرمند است که در این ضمینه هم افتخار آفرینی کرده اند!!!

در واقع با کمی تحقیق و اندیشه در مورد تاریخ آلبوم های نشر یافته از این خواننده در بازار جهانی می توان به دروغ بودن این داستان زیبا پی برد.

 آنچه واقعا اتفاق افتاده است و لارا را تا این حد بیمار ، ناراحت و سرانجام افسرده کرد مرگ نامزدی بود که فوق العاده به او علاقه داشت. اما این مساله او را از زندگی نیانداخت بلکه وی بعد از او ازدواج کرد و دختری به نام (  لو) دارد . اما این آهنگ در تاثر همان واقعه تلخ زندگی اوست که مخاطبان و دوستداران این خواننده او را به شدت غافلگیر کردند، و البته اگر کمی به زبان آهنگ مسلط باشید می بینید که انتهای آهنگ را تغییر داده و یک صدا میگویند تو را دوست داریم…

با این همه آنچه در مورد او مصداق بر واقع است صدای گیرا و سبک اجرای اوست که به شدت مخاطب را جذب می کند، اجرایی که کلیپ آن را  در ادامه مشاهده خواهید کرد نمونه ای دیگر از سبک بی نظیر اوست، فقط اندکی صبور باشید و تا پایان آن را نگاه کنید!!

اشتراک گذاری

۵ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه