اینجا باید بترسید!!!

2 19,210

  هر جا که نگاه کنی عروسک هایی را می بینی که از درخت ها آویزان هستند و ناخواسته ترس را در دل بیننده ایجاد می کنند این جزیره ،جزیره عروسک هاست در ناحیه  کوچکی  از مکزیک جزیره‌ای مصنوعی و دیدنی وجود دارد که متعلق به دن جولیان  سانتانا بررا و خانواده‌اش می‌باشد.  جزیره عروسک های نوزادان  مکانی عجیب در کشور مکزیک است که که همچون کابوسی ترسناک است چون در هر نقطه ای از این جزیره صدها عروسک وجود دارد.

این عروسک ها با لباس های کثیف، موهای پریشان، چشم های از حلقه بیرون زده و دست ها و پاهای از بدن جدا شده هر بیننده ای را به وحشت می اندازند.

Mexico-Doll-Island-082833357620

پس از این که جسد دختر کوچکی شناور در کانالی در همان نزدیکی کشف شد،   افسانه و داستان در مورد این مکان این گونه است که در سال های 1950 میلادی روزی دختری کوچک در کانال های آب اطراف غرق شده است و روح او شروع به آزار کشاورز می کند.دن جولیان شروع به جمع آوری عروسک کرد. او بخش‌هایی از آن‌ها را دور انداخته و سپس عروسک‌ها را از درختان آویزان می‌کرد. هدف او از این کار دورنگه‌داشتن اشباح و ارواح شیطانی بود، حداقل این چیزی است که تاریخ به ما می‌گوید.

hanging-dolls

این کشاورز در طول بیش از 50 سال نزدیک به 500 عروسک جمع آوری کرده است. قدیمی ترین عروسک این منطقه در ورودی جزیره آویزان است که از دور مانند بدن کودکی پوسیده دیده می شود.

Mexico-Doll-Island-14949408625

در سال ۲۰۰۱ دن جولیان در سنین پیری درگذشت اما جزیره مخوف و عروسک‌های رهاشده‌اش باقی ماندند. اما علت مرگ دن چه بود؟ جسد او توسط برادرزاده‌اش شناور در همان کانالی پیدا شد که مدت‌ها قبل پیکر بیجان دختر بچه را از آن بیرون آورده بودند!

این روزها منطقه ای توریستی است که توسط پسر عمویش آناستاسیو اداره می شود.آناستاسیو می گوید: “روح آن دختر خردسال هنوز هم در اینجا است و به همین دلیل عروسک ها را جمع نمی کنیم”

02

آناستاسیو ادامه می دهد: “عروسک ها شب ها سرشان را بلند می کنند و در گوشی با هم حرف می زنند. بسیار ترسناک است اما من دیگر عادت کرده ام.” 

800px-Xochimilco_(isla_de_las_muñecas)

مدت‌ها پس از این واقعه توریست‌هایی که از این ناحیه بازدید می‌کنند مدعی هستند که زمزمه عروسک‌ها را می‌شنوند که از   آن‌ها می‌خواهند هر چه سریع‌تر آنجا را ترک کنند.tRPJlYZ

 

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه