آنجلینا جولی همراه با آوارگان سوری

2 4,469
آنجلینا جولی زیر باران از کمپ آوارگان در لبنان بازدید کرد و در کنفرانس خبری از جامعه بین الملل خواستار رسیدگی به بحران آوارگان شد.
48912_375-182
 آنجلینا جولی، بازیگر هالیوود و نماینده ویژه کمیسیونر عالی سازمان ملل در امور آوارگان در سفرش به لبنان این مساله را که دستیابی به صلح در سوریه همچنان دور از دسترس است را فاجعه آمیز و تاسف بار دانست و از جامعه بین الملل خواست تا برای توقف جنگ وارد عمل شود.
48916_823-548
جولی در جریان بازدید از کمپ آوارگان زهله در لبنان گفت: هرگز نباید فراموش کنیم در حال حاضر تمام توجهات به وضعیت آوارگان در اروپا متمرکز است در حالی که بیشترین فشار همچنان در خاورمیانه و شمال آفریقا احساس می‌شود و این جنگ وارد ششمین سال شد.
48913_825-471
لبنان میزبان بیش از یک میلیون سوری است که از جنگ فرار کرده‌اند و تعداد کنونی آوارگان نزدیک به یک پنجم جمعیتش است. براساس گزارش سازمان ملل، در جنگ داخلی سوریه افراد بیشتری در مقایسه با جنگ جهانی دوم آواره و بی‌خانمان شده‌اند.
اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

  1. 0
    0

    سال نو را به شما تبریک میگویم و امیدوارم سالی سرشار از مهر ورزی و محبت برایتان باشد آرزومندم سال کم شدن فاصله ها و زیاد شدن عمق دوستی بین تمام مردم جهان باشد . امیدوارم آنجلیا جولی الگوی بسیاری شود که او را هرگز نمیشناسند.

قرار دادن یک دیدگاه