توانایی عجیب این پسر همه جا را به آتش می کشد!!

0 15,095

حتما تا به حال درباره انسانهایی با توانایی های عجیب و غریب شنیده اید.مثلا شخصی با نگاه کردن به اشیا می تواند آنها را جابه جا یا خم کند و یا بعضی از آن ها توانایی خواندن ذهن شما را دارند نمونه این افراد در کتاب رکوردهای گینس زیاد دیده می شود اما  این پسر بچه توانایی عجیبی داشت که زیان آور بود حتی به خودش هم آسیب میرساند.

بندتو سوپینو نام یک جوان ایتالیایی است که در دهه 1980میلادی بسیار خبر ساز شد.وی هنگامی که 10 سال سن داشت و در سالن انتظار مطب دندانپزشکی در حال مطالعه یک مجله کمیک بود احساس کرد که دستش در حال سوختن است و مجله به طور خود به خود آتش گرفته  است این اولین تجربه او در مواجهه با این قدرت شگفت انگیزش بود اطرافیان او به مرور متوجه شدند که او می تواند با لمس کردن اشیا و یا حتی خیره شدن به آنها باعث اشتعالشان شود.

751eg01uug_6dr1n7sgjp_file

حتی یک بار که خواب بود ،پیراهنش به طور کامل شروع به شعله ور شدن کرد و باعث آسیب رساندن به وی شد.گفته می شود که او توانایی ایجاد اختلال در امواج الکترومغناطیسی را داشته است و یک بار که  در کارگاه نجاری پدرش بود باعث شد که همه دستگاها از کار بیفتد.

pyro-open-palm-fireball-15268

پزشکان با مطالعه بدن او اعلام کردند که چیز غیر عادی وجود ندارد و او کاملا سالم است پدر ویچنز فاجیلولو که یکی از اسقف های اعظم واتیکان است با ملاقات این پسر گفت او تحت تاثیر جن و ارواح خبیث نیست .یک فراروانشنان به نام دمیتریو کروچه ادا کرد که می تواند به بندتو راه کنترل این توانایی را آموزش دهد و تا حدی نیز در این کار موفق بود.

benedetto-supino

استیفن کینگ نویسنده معروف آمریکایی نیز رمانی با نام آتش افروز دارد که در سال 1980 تالیف شده و فیلمی نیز بر اساس آن ساخته شده است.در رمان دختر کوچکی وجود دارد که هنگام عصبانیت باعث آتش گرفتن اشیای اطراف خود می شود.

hqdefault (3)

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه