داستان تکان دهنده ماشین نحس!!

5 14,041

حتما شما هم شنیده اید که بعضی از وسایل یا مکان ها نحس و نفرین شده اند اینکه واقعا نفرینی در کار است و یا این ذهن ماست که فریبمان می دههد را نمی دانم ولی داستان عجیب این ماشین واقعا تکان دهنده و شنیدنی است!!

در سپتامبر سال ۱۹۵۵ جیمز دین هنر پیشه جوان هاایوودی بر اثر تصادف با ماشین پورشه اش دارفانی را وداع گفت.این هنر پیشه مرد  اما اتومبیل همچنان ماجراهای مرگ آورش را ادامه داد

2CEBE74B00000578-3254422-image-a-71_1443590165191

 خودرو را که به دره سقوط کرده بود بسختی بیرون اورده و به تعمیرگاه منتقل کردند. اما در آنجا ماشین از روی جک لیز خورده و بر روی دو پای یک مکانیک افتاد.

18ncye5zjk0pojpg

سپس این ماشین توسط یک دکتر خریداری شد که از ان برای شرکت در مسابقات اتومبیل رانی استفاده کرد. در یکی از مسابقات خودرو تصادف کرده و صاحب جدیدش نیز کشته شد. ماشین را تعمیر کرده و دوباره از آن در مسابقات اتومبیل رانی استفاده کردند .

اما راننده بعدی هم در یک تصادف کشته شد این بار وقتی خودرورا به گاراژ منتقل کردند فردای آنروز مشاهده نمودند که گاراژ بطور کامل در آتش سوخته است. سرانجام در اکتبر ۱۹۵۹ برای اینکه جلوی فاجعه را بگیرند آن را به ۱۱ قسمت تکه کرده و فلزش را نیز آب کردند ….

5162KoUcVCL._SX300_

اشتراک گذاری

۵ دیدگاه

 1. 0
  0

  اتفاقا منم دوساله یک ماشین خریدم.تو این دوسال هر بلایی بگید سر من اومده همین چند روز پیش یک دزد نامرد دزدگیر مجیکارمو باز کرده بعدشم بلافاصله واشر سر سلیندرم سوخت!!!حالا اینا به کنار میگیم طبیعی دیروزو چی بگم که نشستم تو خونم ماشین هم جلوی خانه پارک بود یک جیب که رانندش حالت طبیعی نداشت دنده عقب اومده دره ماشینمو جرواجر کرده آخه تو این شهرک به این بزرگی و این همیشه ماشین باید راست راست میومد ماشینه منو داغون کنه که بیمه هم کامل خسارت نده چون درماشین را نمایندگی نداره و من باید با اختلاف ۵۰۰ تومن از بازار آزاد تهیه کنم.بقران تو این دوسال هر روزه زندگیم شاهد یک بدبختی بودم و یکروز آب خوش از گلوم پایین نرفته.این مطلبو خوندم بفکرم رسید شاید این ماشین نحسی داره

 2. 2
  0

  همون که مقصد نهایی میگفت مقصد نهایی از خطر بجا مونده بودن و کم کم با اتفاقات همشون موردن
  راستی شاید این ساخته خود زهنه ماست
  ما هرسال برامون یه اتفاق می افته
  یه بار اتیش گرفت خونمون یه بار بابام پاش شکست یه بار بابام سرش بقدری درد میکرد که اب نخاش گرفتن یه بارم تصادف کردیم
  اینا همش پشت سر هم نبود هرسال یه اتفاق اونم تو یه ماه این دلیل نمیشه ما نفرین شدیم

قرار دادن یک دیدگاه