محصول مشترک تکنولوژی و فوتبال..

0 236

این برند محبوب گوشی های همراه در سال گذشته جز بهترین و موفق ترین تولید کنندگان گوشی های همراه بود این شرکت سومین تولید کننده اسمارت فون ها در سراسر جهان است 

هواوی دیروز خبر بسیار جالبی را منتشر کرد که برای هواداران دنیای فوتبال نیز جالب توجه خواهد بود. هواوی اعلام کرده است که لیونل مسی بهترین بازیکن فوتبال جهان که به تازگی توپ طلای فیفا را دریافت کرده، سفیر جهانی برند هواوی شده است. مسی یک فوتبالیست آرژانتینی است که در باشگاه فوتبال بارسلونا بازی می‌کند.

Messi-20160318125621772

رئیس بخش گوشی‌های هوشمند هواوی در این زمینه گفت:

لیونل مسی به برند ما کمک خواهد کرد تا کاربران را به تمرکز، پشتکار و دستیابی به موفقیت ترغیب کنیم و با قدرت هر چه تمام تر به فعالیت های خود به خصوص در آسیا، اروپا و آمریکای لاتین ادامه دهیم. هر دوی ما به مسیری که تا به امروز طی کرده‌ایم افتخار می‌کنیم و با رویارویی با چالش‌های جدید، تعهد خود را برای پیدا کردن مسیر موفقیت، تجدید می‌کنیم.

1458300196-6987

لینل مسی نیز در ادامه گفت:

باید برای دستیابی به اهدافمان بجنگیم. باید فداکاری کنیم و همواره به دنبال رسیدن به کمال باشیم. اگر روزی فرا رسید که حس کردیم چیزی برای ارتقا و بهبود وجود ندارد، باید برای رسیدن به دستاوردهای جدید تلاش کنیم.

Lionel-Messi-Huawei_1

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه