داستان حقیقی از روح پریشان پله مارپیچ..

2 2,741

داستان های زیادی از ارواح وجود دارند اما بیشتر این داستان ها فقط داستان هستند اما، روح ملکه موزه گرینویچ در انگلستان یک روح واقعی است و نشانی بر اثبات وجود ارواحمی باشد.

سال 1966 یک کشیش بازنشسته به نام رالف هاردی برای بازدید از موزه دریایی گرینویچ به انگلستان سفر کرد. وی در طول بازدید از موزه عکس‌هایی از بخش‌های مختلف موزه می‌انداخت.اما یکی از این عکس‌ها که راه‌پله مارپیچ خانه ملکه را نشان می‌داد توجه همگان را به خود جلب کرد

در این عکس چیزی شبیه به یک روح پریشان که به نرده‌های راه‌پله چنگ زده است به چشم می‌خورد.کارشناسان برای اطمینان از صحت این عکس، اصل نگاتیو را به دقت بررسی کردند و دریافتند که این عکس به هیچ عنوان دستکاری یا ویرایش نشده است.این عکس به عنوان یک مدرک معتبر ثابت کرد که بسیاری از برخورد‌های شبح‌واری که در خانه ملکه اتفاق می‌افتد، واقعی هستند.

Ghost at QH_slider

 

صدای راه رفتن، کوبیده شدن بی‌دلیل درها و صدای اشعار کودکانه‌ای که اغلب اطراف راه‌پله مارپیچ شنیده می‌شوند، پاره‌ای از برخورد‌ها و اتفاقاتی است که بسیاری از بازدیدکنندگان موزه با آن مواجه شده‌اند.قسمت هراس‌انگیزتر ماجرا اینجاست که بازدیدکنندگان این قسمت از موزه توسط انگشتانی نامرئی نیشگون گرفته می‌شوند.

635925244566410332

 

 

تجلی کامل ارواح در بسیاری از موارد در این راه‌پله دیده شده است که ازجمله آن می‌توان به تصویر شبح‌واری اشاره کرد که گویی پایین راه‌پله‌ها را از خون پاک می‌کند.مورخان در این باره می‌گویند که حدود 300 سال پیش خدمه‌ای از ارتفاع 50 فوتی از بالای راه‌پله‌ها به پایین پرتاب شده و مرده است که این می‌تواند توضیحی برای دیده‌شدن روح تمیزکننده در پایین راه‌پله باشد.

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه