عجیب ترین سینماهای جهان بخش اول

0 710

عجیب ترین سینماهای دنیا با ایده ای متفاوت از سینماهای همیشگی ساخته شده اند و لحظات متفاوتی را برای تماشاچیان خلق می کنند

آمفی‌تئاتر انزین –فلوریدا 

Img7590582_n

سالن تئاتر انزین واقع در مایتلند فلوریدا، مناسب افرادی است که به فیلم‌های هنری علاقه‌مند هستند. یکی از دلایل معروفیت این سالن، میزبانی جشنواره‌ی فیلم فلوریدا و همچنین چندین جشنواره‌ی محلی دیگر است.تماشاگران می‌توانند دور میزهای گرد یا بر روی مبل‌های راحتی بنشینند و از وعده‌های غذایی خوشمزه و تجربه‌ی تماشای فیلم در یکی از بهترین و راحت‌ترین سینماهای جهان لذت ببرند.

سینما الکتریک –انگلیس

hayatinizda-en-az-bir-kere-mutlaka-izlemeniz-gereken-13-film_780x519  

این سالن سینما در ناتینگ‌هیل واقع شده است و ازجمله قدیمی‌ترین سالن‌های کشور انگلیس به شمار می‌رود. این سالن در سال 1910 بازگشایی شد و از اولین ساختمان‌هایی است که به نمایش تصاویر متحرک اختصاص داده شد.چیزی که این سالن را معروف می‌کند تنها تاریخچه‌ی آن نیست بلکه احیای آن به سبک عصر مدرن است. علاوه بر مبلمان چرمی، تخت‌های بزرگ و راحتی در سالن وجود دارد که حتی تماشاگران ردیف جلو هم می‌توانند بدون احساس خستگی و گردن‌درد از تماشای فیلم لذت ببرند.

بلیتز مگاپلی –اندونزی 

portfoliography_blitzcp_5

بلیتزمگاپلی ازجمله سینماهای زنجیره‌ای اندونزی است که کار خود را از سال 2013 آغاز کرد. این سالن سینمایی شعبه‌هایی در جاکارتا نیز دارد.شعبه‌ی این سینما در جاکارتا، مبل‌هایی دارد که به «مبلمان مخملی» معروف هستند.بااینکه قیمت بلیت این صندلی‌ها 2 تا 4 برابر قیمت صندلی‌های معمولی است؛ ولی همچنان محبوب و پرطرفدار هستند. مخصوصاً برای زوج‌هایی که به تماشای فیلم و استراحت بر روی تخت‌های راحت علاقه‌مند هستند.

سینما کلاب نارنج-چین

orange_cinemas_beijing_r280311_gf1

این سالن سینما در سال 2011 به درخواست گروه تفریحی گلدن هاروست که یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های فیلم در آسیاست، در پکن ساخته شد.برای داشتن تجربه‌ا‌ی کامل و متفاوت از تماشای فیلم، قطعاً یکی از پیشنهادها، این سالن است که در کنار طراحی داخلی زیبایش، مبل‌های زیبایی برای تماشاگران دارد که در کمال راحتی بین بالشت‌ها و پتوهای گرم می‌توانند از تماشای فیلم لذت ببرند.

سینما گنبدی – نیوزیلند 

CafeGardeshCinema__6_

 

این سالن در نیوزیلند و در کنار سالن بیلیاردِ کلابِ گیزبورن جنتلمن واقع شده است.این سینما با داشتن حال و هوایی نوستالژیک، فرش قرمز، گنبد شیشه‌ای درخشان و تاریخی غنی یکی از بهترین و راحت‌ترین و عجیب‌ترین تجربه‌های سینمایی را برای شما به ارمغان می‌آورد.در 3 یا 4 روز از هفته شما می‌توانید درحالی‌که روی صندلی‌های راحتی آن -که به کیسه‌های لوبیایی معروف هستند. استراحت می‌کنید از خوردن غذاها و نوشیدنی‌های طبیعی و تماشای فیلم در محیطی با سبک قدیمی لذت ببرید.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه