با این فناوری زیر باران نمی مانید!!

0 434

این روزها فضای بیشتر شهرهای ایران بارانی است . شاید برایتان پیش آمده باشد که بخواهید از خانه خارج شوید ولی به خاطر ناپایداری هوا ،برای بردن چتر مردد باشید؟؟یا حس کنید باران نمی بارد و چتر نبرید،بعد زیر باران به دام بیفتید!!یا حتی کاملا برعکس چتر را بیهوده با خودتان به این ور و آن ور بکشید و ناراضی از این باشید که چرا چتر بردید!!؟؟

tumblr_o1pym8q6Vz1ut6zfoo1_1280

اینجاست که تکنولوژی به یاری مان میشتابد!! یک شرکت اروپایی با ساخت نسل جدیدی از چترها، این مسئله را حل کرده است و می توان تنها در زمانیکه بارندگی قطعی است از چتر استفاده کرد.با داشتن چتر هوشمند دیگر نیازی به حمل چتر برای استفاده احتمالی در برابر بارندگی نیست.

oombrella_1-620x419

در دسته چترهای جدید هوشمند تعدادی حسگر تعبیه شده است که می توانند، رطوبت، دما، فشار و نور موجود در هوا را اندازه گیری کنند و با پردازش اطلاعات، زمان وقوع بارندگی را به کاربر خود اطلاع دهند.با نصب برنامه ای خاص بر روی گوشی هوشمند که مرتبط با این چتر است، اطلاعات پردازش می شوند و ۱۵ دقیقه قبل از وقوع بارندگی به کاربر خود پیام هشدار می فرستد تا چتر را با خود حمل کند.

ombrella-1-620x437

همچنین بر روی دسته این چتر هوشمند نوعی زنگ و چراغ وجود دارد تا در صورت عدم نزدیک بودن کاربر به گوشی خود از روی علائم دسته چتر متوجه زمان بارندگی شود.قیمت این چتر ۳۳ دلار و قرار است تا اکتبر سال جاری میلادی در سه رنگ سفید، سیاه و آفتابی عرضه شود.

oombrellaphotos-9

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه