روحی که اجازه نداشت از خانه خارج شود!!

16 18,275

این داستان واقعی از معروف ترین داستان های اثبات روح می باشد.و شنیدنش حتما برای علاقه مندان به داستان های ترسناک جذاب خواهد بود

این عکس سال 1936 توسط کاپیتان پروند و ایندر شیرا از تالار رینهام گرفته شده است. به احتمال زیاد این عکس مشهورترین عکس تاریخ است که در آن حضور یک روح به وضوح دیده می‌شود و تا به امروز هم هیچ‌کس نتوانسته صحت آن را رد کند.

داستان این عکس از این قرار است که این دو عکاس باهدف عکاسی از تالار رینهام برای مجله کانتری لایف به نورفولک انگلستان سفر می‌کنند.

635925244566410332

زمانی که آقای پروند در حال بازدید از این تالار باشکوه بوده، ناگهان با صحنه وحشت‌برانگیزی روبه‌رو می‌شوداو شمایلی روح‌مانند زنی را می‌بیند که از پله‌های تالار پایین می‌آمده است، وی در همان لحظه با فریاد از شیرا، عکاس دیگر می‌پرسد که آیا او هم آن صحنه را می‌بیند یا نه، اما با پاسخ شیرا معلوم می‌شود که هیچ‌کس جز او، آن روح را نمی‌بیند.

به همین دلیل آقای پروند گمان می‌کند که در آن لحظه خیالاتی شده و آنچه که می‌بیند واقعیت ندارد، اما برای این که از آن اطمینان حاصل کند عکسی از آن صحنه می‌اندازد.مدتی بعد زمانی که آن دو، عکس‌ها را چاپ کردند متوجه چیز عجیبی در یکی از عکس‌ها شدند. شمایلی از روح یک زن، در حال پایین آمدن از پله‌های تالار در آن عکس به وضوح دیده می‌شد!

پروند در این باره می‌گوید، زمانی که از تالار بازدید می‌کردیم قسم می‌خورم که با دوچشم خود او را دیدم، او زنی با لباس بلند ابریشمی با گل‌های برجسته بود.

ghost-shutterstock-117156934-WEBONLY1

با خود فکر کردم که اگر این یک توهم نباشد، بهتر است عکسی برای اثبات آن داشته باشم. به همین دلیل دوربین را برداشته و از او عکس گرفتم.با توجه به عکس و توصیفات این عکاس از لباس و چهره آن زن و تطبیق آنها با مستندات موجود از صاحب اصلی عمارت، روح درون عکس به احتمال زیاد بانو دوروتی بوده است.

1936 جالب است بدانید که بانو دوروتی در اوایل سده 1700 در این عمارت زندگی می‌کرده و این عکس حدود دو قرن بعد در سال گرفته شده است. این روح غیر مشهور به عنوان یک شاهد عکس روح در نظر گرفته شده است و به سال 1936 باز می‌گردد. طبق گفته‌ها ، این خانم در تالار رینهام در نورفوک انگلستان ظاهر شده است. شوهرش لرد چارلز به او هرگز اجازه نداد از آن خانه خارج شود و روح او پس از مرگ نیز در آن خانه ظاهر می‌شد.

 

اشتراک گذاری

۱۶ دیدگاه

 1. 5
  0

  روح کجا بوده اخه، فلسفه روح از اونجا بوجود اومد که تمدنای خیلی قبل مث تمدن مصریا و یونانی ها واسه بد از مرگ هم یه دنیا درس کردن واسش حیات قائل شدن، که نمونه بارزش این بود که حتی میومدن زن و بچه طرفم با خودش دفن میکردن و کلی وسیله زندگی براش تو قبر میذاشتن، اینارو که دیگه باستان شناسان از چیزایی که کشف میکنن میگن الانم که خیلی شده این اکتشافا، اخه همین جنی که این عربا بخوردمون دادن کلمش و معنی کنی میشه نهان، پنهان، اینا همه ساخته ذهن خود انساناس واسه توجیه سوالایی که جوابی واسش ندارن، اگه برید افرینش و مرگ در اساطیر و بخونید کمتر این چتارو باور میکنید، از این عکسا زیاده که بد یه مدتم همیشه گندش در میاد که قضیه چی بوده، یه مدت ملت با چرندیات بیگانه ها دس به سر کردن که همش ساختگی بود حالا باز با روح و جن و ….، تا چیزی و با چشم خودتون ندید باور نکنید!!

 2. 1
  0

  خب
  بالاخره هر ادمی باور هایی داره
  ممکنه یسری روح رو قبول داشته باشند و یا بلعکس موضوع
  یه پیشنهاد برای کسایی که دوست دارن این موضوع از یادشون بره و ترس دارن از این موضوع
  بسم الله بگید ‌ بعد چندتا صلوات بفرستید و سعی کنید که این موضوع رو از یاد ببرید اگه از یاد شما نمیره فرض کنید که این روح دوست شماست و قصد کمک به شما را دارد و اصلا انسان بدی نیست و انسان خوبیست ، و قصد ازار اذیت ندارد

 3. 9
  6

  این چیزی که شما میبینید واقعی است زیرا خودم به انگلستان سفر کرده و از این کاخ دیدن کردم جالبه بدونین چیز های وحشت ناک تری مثل باز شدن و بسته شدن در و جا به جا شدن وسایل مثلا آمدن بالش در وان حمام و چرخیدن دسگیره در هم هست برخی ها هم گفته بودن که نزدیک راه پله سرود کودکان را شنیده ام.حتما از انجا دیدن کنید.

 4. 5
  3

  با سلام وتشکر از مطلب فوق العادہ اتون سپھر جان بہ شما توصیہ میکنم کمی مطالعہ اتون روبیشتر کنید البتہ اگہ علاقہ دارید ببہ دونستن مطالبی در مورد ماورا الطبیعہ چون در جھان ھستی ھیچ چیز,غیر ممکن نیست و من چون در این مورد سالھا مطالعہ داشتم برام واقعا جالب و قابل درکہ.

قرار دادن یک دیدگاه