اینجا قایق ها در هوا شناورند!!

0 661

 

اینجا زیباترین مناظر طبیعی جهان خلق شده است .زیبایی هایی که آدمی با دیدنش لحظه ای مبهوت می ماند!!جزایر دیدنی یونان؛ یکی از قشنگ ترین و سبزترین جزایردنیاست که در کفالونیا واقع شده است..

melissani-cave-2-2
یکی از دیدنی ترین مناطق و جاذبه های گردشگری کفالونیا، در جزایر دیدنی یونان، دریاچه ی ملیسانی است. این دریاچه بزرگ زیرزمینی، هزاران سال پیش وقتی که سقف یک غار بزرگ فرو ریخت تشکیل شد و آسمان را به آبهای آبی که در زیرش وجود   داشت پیوند داد.
تابش خورشید روی آبهای درخشان این دریاچه، منظره ای هست که برای هر گردشگری دوستداشتنی می باشد..

CL3ytdmWgAA9CBo

 خارج غار پوشیده از جنگل  و داخل آن یک محل روباز با شکوه و رویایی است که شامل یک غار صخره ایی مملو از آبهای زلال و شفاف می باشد.

2147008_0cbfbe0813_b
این غار در اساطیر یونانی نیز شناخته شده بوده که شامل دو تالار بزرگ و جزیره ایی در وسط است که یکی از این تالارها رو بازمی باشد و همین امر موجب تابش نور مستقیم خورشید به داخل غار و سطح دریاچه  و در نتیجه بیش از حد شفاف بنظر رسیدن آب می شود که به سختی می توان دو محیط شفاف آب و هوا را تشخیص داد پس احساس میکنید که قایق ها روی هوا معلق یا در حرکتند.

melissani_cave_kefalonia_greek_island_9
عامل اصلی رفت و آمدهای بسیار زیاد به این جزیره شگفتی های طبیعی و و خارق العاده آن است.بهترین زمان بازدید از این جاذبه طبیعی وسط یک روز آفتابیست ولی با عین حال در تمام ساعات روز بازدید کننده ی خود را دارد.شما می توانید با قایق در این دریاچه دیدنی دوری بزنید و از شگفتیش نهایت لذت را ببرید.

amaz13

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه