با این راهکارها ابروهای پر پشتی داشته باشید..

0 17,574

 

 پرپشت شدن ابروها با استفاده از مواد و گیاهان طبیعی بهترین شیوه برای رشد مجدد موهای ابرو و تقویت آن است. می دانید که هر داروی شیمیایی به خصوص داروهای تقویت کننده ی شیمیایی مو بعد از مدتی اثربخشی خود را از دست می دهد اما باید گفت داروهای گیاهی هرگز کم اثر نخواهند شد چون تمام مواد مغذای مورد نیاز را در خود دارند. 

در اینجا راهکارهایی برای داشتن ابروهای پرپشت و زیبا به شما ارائه می شود که امیدوارم با عمل کردن به آنها به نتیجه دلخواه برسید.

استفاده از روغن کرچک:

doc-dao-cach-lam-long-may-dam-voi-dau-thau-dau-2 

 

یکی از بهترین و قدیمی ترین روش ها استفاده از روغن کرچک است که استفاده از ان تضمینی و کاملا تایید شده است. برای این کار با ماساژ مقداری روغن کرچک بر روی ابرو شاهد رشد موهای جدید در این ناحیه خواهید بود. روغن کرچک تاثیر زیادی در از بین بردن چروک های دور چشم دارد که از این لحاظ یکی از اسرار کار پزشکان زیبایی نیز به شمار می اید.

 استفاده از اب پیاز:

onion_image

یکی دیگر از بهترین روشها برای پرپشت کردن ابروها استفاده از اب پیاز است که ماساژ اب پیاز بر روی ابرو باعث گردش خون در این ناحیه شده و موجب ضخیم شدن و رشد موهای جدید می شود.

استفاده از روغن نارگیل:

oleo-de-coco

استفاده از روغن نارگیل علاوه بر پرپشت کردن ابروها موجب تیره تر شدن ابرو ها هم می شود. روغن نارگیل یکی از بهترین دارو ها برای ترمیم موهای اسیب دیده و ضعیف است.

آلوئه ورا:

CropsD_aloe-6

یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای رشد ابرو ها استفاده از گیاه آلوئه ورا است.

شیر:

12256_291

ماساژ شیر بر روی ابرو ها موجب تغذیه و رشد ابرو ها می شود.

ویتامین یی :

vitamineweb

ماساژ این ویتامین بر روی ابر موجب رشد ابرو ها و تقویت انها می شود. برای این کار یک کپسول از این ویتامین را باز کنید و با استفاده از برس ابرو ان را بر روی ابرو ها بکشید.

پرپشت شدن ابرو با ماساژ ابرو

teb9495-1

 به طور کلی ماساژ دادن هم برای پوست صورت مفید است و هم برای موها. برای ماساژ دادن ابروها بهترین کار این است که با یک برس کوچک مخصوص، ابروها را در جهت رویش موها شانه کنید، علاوه بر این می توانید با نوک انگشت ها با حرکاتی دوار به سمت گوشه های صورت، قسمت ابروها را با روغن بادام ماساژ دهید، می توانید این کار را 2 بار در روز انجام دهید. بهتر است اجازه دهید روغن بادام حداقل 15 دقیقه روی ابروها باقی بماند و بعد صورت را بشویید. روغن بادام سرشار از ویتامین E، کلسیم، ویتامین D و منیزیم است که همه این مواد می توانند به رشد ابروها کمک کنند.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه