وقتی تکنولوژی و طبیعت پیوند می خورند!!

0 131

 

این خلاقیت واقعا قابل تحسین است این قاب های موبایل بسیار زیبا  هستند حتما دلتان می خواهد شما هم یکی از این قاب های شگفت انگیز داشته باشید.

قاب-های-موبایلی-که-در-آن-از-گل-واقعی-استفاده-شده-فصل-بهار-را-جشن-بگیرید-12-620x720

یکی از پرفروش‌تری لوازم جانبی گوشی های موبایل، قاب‌های آن‌هاست که طرفداران زیادی داشته و سازندگان این قاب‌ها نیز سعی می‌کنند از مواد باکیفیت و مقاوم در برابر ضربه استفاده کنند. البته این سازنده گویا در کنار مواد باکیفیت، سلیقه و خلاقیت نیز به کار برده است.

قاب-های-موبایلی-که-در-آن-از-گل-واقعی-استفاده-شده-فصل-بهار-را-جشن-بگیرید-11-620x646

به راحتی می‌توان موبایل‌ها را یکی از لوازم همراه هر شخص نامید که برای نه تنها برای برقراری ارتباطات، بلکه برای تفریح، سرگرمی، حتی عکسبرداری و کارهای مختلف دیگر استفاده می‌شوند.

tumblr_nxcn3qUZxS1qas1mto5_500

گران قیمت بودن گوشی‌های بالارده نیز باعث می‌شود تا کاربران به سراغ خرید لوازم جانبی مانند قاب‌ها بروند تا از تلفن هوشمند‌ خود به نحو احسنت مراقبت کنند. اما سوال اینجاست که چقدر در انتخاب این قاب‌ها سلیقه به خرج می‌دهید؟

real-flower-iphone-cases-house-of-blings-71-525x620

آیا انتخاب یک قاب به تنهایی کافی‌ست یا در انتخاب شکل ظاهری این قاب نیز وقت صرف می‌کنید تا موبایل گران قیمت شما از شکل ظاهری زیبا و شیکی که دارد خارج نشود؟

real-flower-iphone-cases-house-of-blings-18

HouseOfBlings نیز یکی از سازندگان قاب‌های گوشی‌ست که برای جشن گرفتن بهار و همچنین زیباتر کردن ظاهر موبایل‌ها از گل‌های طبیعی در قاب‌های خود استفاده کرده است. .

il_570xN.717485201_sbv9

houseofbling6

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه