اپل واچتان را خودتان بسازید!!

0 232

 

طرفداران برند مشهور اپل حتما از این ایده جدید اپل استقبال خواهند کرد در این طرح جدید شما قادر خواهید بود ساعتتان را خودتان بسازید و از آن لذت ببرید.

پیش از این سایت اپل تنها به شما اجازه می‌داد طرح‌های از پیش آماده‌ی اپل واچ را مشاهده کنید و اگر شما می‌خواستید یک بند متفاوت را با مدلی دیگراز ساعت هوشمند اپل ترکیب کنید، این ترکیب ناچارا باید در ذهن شما اتفاق می‌افتاد و راهی وجود نداشت که آن ست را در عمل مشاهده کنید.

pulseras-apple-watch

اما طی تغییرات جدیدی که در فروشگاه آنلاین اپل ایجاد شده است، شما می‌توانید تمام خلاقیت و البته سلیقه‌ی خود را به چالش بکشید و از میان بندها و مدل‌های مختلف بدنه، ترکیب مورد علاقه‌تان را بسازید. در این قابلیت جدید، تمام بندهایی که تابحال معرفی شده اند به همراه تمام مدل‌های اپل واچ به صورت کاملا دقیقا و مطابق واقعیت، آماده‌ی انتخاب هستند و شما می‌توانید هر بندی را با هر مدلی ترکیب کنید تا به ظاهر مورد علاقه‌ی خود برسید.

Screen-Shot-2016-03-26-at-2.45.53-PM-620x434

این قابلیت با عنوان گالری اینتراکتیو و در شاخه‌ی Gallery اپل واچ قرار دارد که از طریق این لینک در سایت رسمی اپل به طور مستقیم قابل دسترسی است. بعد از وارد شدن به این بخش، ابتدا به تب “Cases” بروید تا بتوانید مدل اپل واچ خود را انتخاب کنید. تمام مدل‌های تولیدی از مدل‌های استیل گرفته تا مدل‌های آلومینیومی و در تمام رنگ‌ها از جمله مشکی فضایی و طلایی سرخ قابل انتخاب هستند.

 

برای تغییر مدل هم کافی است صفحه را به سمت چپ و راست اسکرول کنید؛ قابلیت اینتراکتیو بودن هم باعث می‌شود براحتی بتوانید بین مدل‌های مختلف جابجا شوید و چه بر روی صفحات لمسی و چه با استفاده از ماوس، انتخاب خود را انجام دهید:

بعد از انتخاب مدل ساعت، نوبت بند آن است که با رفتن به تب “Bands” می‌توانید آن را تعیین کنید. انواع بندها در مدل‌های چرم، اسپورت و دستنبدهای استیل در این گالری فراهم شده اند و درصورت تولید بندهای جدید، آن بندها نیز در این قسمت قابل انتخاب هستند:

Screen-Shot-2016-03-26-at-2.46.32-PM-620x472

در تب نهایی نیز می‌توانید ظاهر اپل واچ در حالت نمایش ساعت را انتخاب کنید. تمام هوم اسکرین‌ها که “Faces” نامیده می‌شوند، در این قسمت آورده شده اند و با انتخاب آنها می‌توانید ببینید که ظاهر ساعت هوشمندتان در نهایت چگونه می‌شود:

در قسمت پایینی کادر انتخاب هم می‌توانید مشخصات مدل، جنس بدنه و نام بندی که انتخاب کرده اید را مشاهده کنید. در نهایت بعد از اینکه تمام قسمت‌های ساعت هوشمندتان را انتخاب کردید و از انتخاب خود راضی شدید، می‌توانید به قسمت فروشگاه بروید و همان مدل اپل واچ را به همراه بند مورد نظرتان سفارش دهید و آن را دم درب منزلتان تحویل بگیرید. خوبی انتخاب به این روش این است که اولا از تمام گزینه‌های موجود برای انتخاب بند و مدل بدنه مطلع می‌شوید و دوم اینکه می‌توانید دقیقا ببینید که بند انتخابی شما در ترکیب با بدنه و سیستم عامل WatchOS (سیستم‌ عامل مخصوص اپل واچ) به چه شکلی در می‌آید.

Screen-Shot-2016-03-26-at-2.47.02-PM-620x485

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه