هر کدام داستانی را که می خواهید روایت می کنند!!

0 336

 

دسته ای از جواهرات هستند که به خاطر جنس مواد به کار رفته در آن‌ها قیمت بالایی دارند. این جواهرات از سنگ‌های قیمتی نظیر الماس و زمرد ساخته شده اند و در آن‌ها طلا، نقره و یا فلزات گران‌بهای دیگر بکار رفته است. اما دسته‌ای دیگر هم هستند که به دلیل خلاقیت و تلاش سازنده‌شان، ارزشمند هستند.

1377076218-184

جواهراتی که ایزابل کایف هابر (Isabell Kiefhaber) می‌سازد متعلق به دسته‌ی دوم هستند. این هنرمند آلمانی به جای آن که بر روی تراش دادن الماس یا ذوب کردن طلا کار کند، تلاشش را برای ساخت یک داستان بکار می‌گیرد و نتیجه‌ی کار هم می‌شود جواهراتی که هرکدام یک دنیای مینیاتوری را در قلب خود نگه داشته اند.

1379674870-32

جواهراتی که ایزابل می‌سازد از جنس رزین و عمدتا به صورت حلقه‌های ساده هستند. در بخش رویی آنها یک حجم خالی قرار دارد که نقش نگین انگشتر را ایفا میکند. اما داخل این فضای خالی به جای اینکه با قطعات تزیینی و براق پر شود، با تصاویری پر شده است که هرکدام ماجرایی را تعریف می‌کنند:

il_570xN.871270434_9fqh

یکی زوج سالخورده‌ای را نشان می‌دهد که بر روی یک نیمکت، زندگی پرفراز و نشیب شان را مرور می‌کنند، دیگری تصویر خانواده‌ای است که در کنار امواج خروشان دریا تفریح می‌کنند و مشکلات زندگی را فراموش کرده اند و انگشتر دیگر هم تصویر اسبی را روایت می‌کند که در کنار جفت خود، شیهه‌ای از روی خوشحالی سر داده است!

il_570xN.828606657_snfb

این‌ها را کایف هابر در پروفایل خود در سایت اتسی (Etsy) نوشته است. جواهراتی که توسط ایزابل طراحی شده اند، به درد زندگی‌های پر زرق و برق و تجملاتی نمی‌خورند، کاربرد آن‌ها در زندگی‌های پر شر و شوری است که عشق در آن‌ها موج می‌زند. عاشقانی که تصمیم گرفته اند سادگی و صفای قلب‌شان را به یکدیگر هدیه دهند و چه راهی بهتر از یک قطعه انگشتر یا گردنبند که داستان عشق بینشان را روایت می‌کند.

waldesruh_e

il_570xN.476282285_b5g3

AD-Miniature-Scenes-Inside-Jewelry-By-Isabell-Kiefhaber-01

miniature-worlds-inside-jewelry-isabell-kiefhaber-germany-3

miniature-worlds-inside-jewelry-isabell-kiefhaber-germany-9

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه