..یکی از بهترین برندهای کیف چرم را بشناسیم

0 3,227

 

نام دیور، از نام طراح معروف کریستین دیور گرفته شده است. خانه مد دیور در تاریخ ۱۶ دسامبر ۱۹۴۶ در یک خانه شخصی در شهر پاریس تأسیس شد.  سال ۱۹۴۷ که سال گشایش آن بوده است، به عنوان تاریخ تأسیس آن به حساب می‌آید.

دیور به همراه شریک خود جکووس رووت، درایجاد قراردادهای کاری در تجارت مد، پیش قدم بود. در سال ۱۹۴۸، او قراردادهای پر سودی در معامله برای لباسهای خز دار، جورابهای زنانه ساق بلند و عطر ترتیب داد، که نه تنها برای او ایجاد در آمد می‌کرد، بلکه او را به یک نام آشنا تبدیل کرد. در حالی که سالن مد دیور امروزه هنوز درحال پیشرفت است.

dior-fall15-lawrence-article1

دیور توسط تاجر ثروتمندی به نام مارسل بوساک حمایت مالی می‌شد. سرمایه اولیه آن مبلغ ۶ میلیون فرانک فرانسه بود و ۸۰ نفر کارمند داشت. این شرکت برای بوساک تنها جنبه سرگرمی داشت و همین مسئله به شخص دیور این امکان را داد، تا بتواند از توانایی خود در طراحی استفاده نماید و حقوق دریافتی خود را افزایش دهد.

Diorissimo-flower-printed-leather-bag

در سال ۱۹۵۷ دیور پس از سومین حمله قلبی در گذشت و شرکت از خلاقیت‌های بی‌نظیر او بی‌نصیب ماند. با مرگ او، بخش طراحی دچار بی‌نظمی شد و جیکوس روئیت مدیر عامل وقت شرکت دیور، تصمیم گرفت که فعالیت در سراسر دنیا را متوقف نماید، اما این مسئله از طرف هیچ‌کس قابل قبول نبود و وجود میسون دیور که یکی از دلایل ثبات مالی شرکت بود، اجازه این کار را نداد.

SMALL-DIORISSIMO-BAG-QUILTED-AND-EMBROIDERED-WHITE-CALFSKIN

برای اینکه روئیت بتواند نام دیور را به جایگاه خود بازگرداند، در همان سال جوان ۲۱ ساله‌ای به نام ایو سن لوران را برای مدیریت هنری شرکت دیور، پیشنهاد کرد.

petite-chic-nano-lady-dior-handbag-edition-in-tulip-red-pink-aqua-blue-silver

لوران توانست با استفاده از پارچه و با توجه به چیزهایی که دیور طراحی کرده بود، لباس‌های جدیدی که پوشیدن آنها ساده‌تر و جنس آنها نیز لطیف‌تر بود را، طراحی نماید و با این کار او به یک قهرمان در تشکیلات دیور، تبدیل شد.

2016-MINI-LADY-DIOR-BAG-0904466001451379993

شرکت کریستین دیور اولین دفتر خود را در میلان در سال ۲۰۰۲ افتتاح کرد و ۱۳۰ جایگاه با فعالیت کامل را اداره نمود. دومین دفتر دیور، آن سوی آب‌ها در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۰۳ در منطقه اوموته‌ساندو توکیو گشایش یافت.

Lady-Dior-Heart-Tote-Bag-2

امروزه دیور ۱۶۰ بوتیک در سراسر دنیا را اداره می‌نماید.

از میان محصولات مختلف و متنوع این برند، کیف های دیور منحصر بفرد هستند. این کیف ها با طرح های کلاسیک خود و کیفیت بالایی که دارند، طرفداران بسیاری را جذب کرده اند. شما می توانید آنها را برای میهمانی های شبانه یا کافه گردی هایتان یا حتی روی فرش قرمز به دست گیرید.

2016-MINI-LADY-DIOR-BAG-2-0404135001451380877

افراد مشهور زیادی، کیف های دیور را به دست می گیرند. مانند کیت آپتون، مدل و هنرپیشه آمریکایی که تیپ ساده و اسپرت خود را با یک کیف دیور ست کرده است.

Dior-White-with-Badges-Lady-Dior-Bag-Cruise-2016

طراحان این برند معتقدند که کیف ها باید به گونه ای طراحی شوند که بتوان آن را روزانه و در هر موقعیتی به دست گرفت بنابراین سادگی و زیبایی شعار آنهاست.

Lady-Dior-Heart-Tote-Bag1

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه