نقاشی کردن او را ثروتمند کرد!!

0 4,370
 
همیشه شانس با یک بلیط بخت آزمایی یا یافتن یک گنج نسیب کسی نمی شود گاهی با استعداد یک شخص می توان به ثروت زیادی رسید کیرن ویلیامسون یازده ساله پسر با استعدادی که ذاتا توانایی کشیدن نقاشی دارد مثالی از این دست است که با این تواناییش خود و خانواده اش به ثروت هنگفتی رسیده اند.

کیرن ویلیامسون (Kieron Williamson) نقاش آب رنگ ۱۱ ساله ی انگلیسی است که کارهایش باعث تحسین علاقه‌مندان به هنر شده است. او از سن ۶ سالگی و در سال ۲۰۰۸ توانایی های خود را در زمینه ی طراحی آشکار کرد و در رسانه ها به شهرت دست یافت.

33931311

 

در سال ۲۰۰۹ و در دومین نمایشگاه از آثارش، ۱۶ تابلو از او به مبلغی بیش از ۱۸ هزار پوند و در زمانی کمتر از ۱۴ دقیقه فروش رفت. در نمایشگاه بعدی خود در سال ۲۰۱۰ نیز در کمتر از ۳۰ دقیقه تمامی آثارش به قیمت ۱۵۰ هزار پوند به فروش رفت. این موفقیت در سال های آینده نیز برای او تکرار شد، که در یکی از آخرین هفته ی فروش خود موفق به کسب ۴۵۰ هزار پوند از حراج آثارش شد

 40-1024x672

 
آتلیه این پسر بچه در ورودی آشپزخانه منزلشان است و با مداد رنگی های ظریفش و سه پایه نقاشی اش هر روز اثری شگفت انگیز تر ایجاد می کند. کارهای کیرن از طریق حراج و خرید تلفنی ،اینترنتی و حتی در مغازه های خاص به قیمت های بسیار بالا به فروش می رسد.
 
پدر و مادر کیرن می گویند ما از نبوغ پسرمان سو استفاده نمی کنیم بلکه ما در حال ایجاد کسب و کاری جدید هستیم به نوعی
که ما مدیران ارشد شرکتیم و پسرمان کارمند نابغه ما.
 
33
 
32
 
25
 
26
 
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه