دخمه مرگ،ظرفی برای مردگان..

0 3,846

 

اینبار سفری می کنیم به پاریس و یک مکان جالب و رعب انگیز از قلب فرانسه را مورد بررسی قرار می دهیم این سرداب جایگاه ابدی میلیون هاانسان شده است و مکانی برای گردشگرانی که به مکان های عجیب و غریب و البته هیجان انگیز علاقه دارند.

این سرداب واقع  در پاریس است که شهرت آن بخاطر زیر زمینی که ظروف مخصوص نگهداری استخوان مردگان در آن است می‌باشد،استخوانها و اسکلتهای بسته بندی شده مانند اجناس داخل یک انبار در دو ضلع یک راهرو قرار گرفته اند. ،

Tour-2-Catacombs-cemetery-sign

همچنین  نوشته هایی به چشم می‌خورد که بطور کلی شامل تاریخ فرانسه می‌شود. هوای اینجا خشک است و به همین دلیل فساد و پوسیدگی در آن بسیار ناچیز است. این مکان توسط ماموران بازرسی پلیس برای مدتی به دلیل افسانه ها و شایعاتی از قبیل: گروه کثیری از مردگان و خون آشام ها بسته شد. اگرچه آنها بوسیله هیچ کسی دیده نشده اند.

Combat au chateau des Tuileries, le 10 aout 1792 : plaque dans les Catacombes de Paris

.  همچنین نوشته‌ها‌یی به چشم می‌خورد که به طور کلی شامل تاریخ انقلاب فرانسه، افول دوران پادشاهی و اشراف‌زادگان است. این مکان حدود 187 کیلومتر از بخش زیرین کل شهر را دربرگرفته است و اما بخش ناچیزی از آن برای عموم قابل بازدید است.

paris-catacombs

بزرگترین دخمه امانت مردگان در جایی در زیر شهر پاریس فرانسه قرار دارد جایی که بیش از شش میلیون استخوان شهروندان پاریس در تونل‌هایی زیرزمینی بیش از 2 کیلومتر نگهداری می‌شود.

paris-catacombs-2
 
RTR2O6WS-1024x683
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه