در سفر به کشور رنگین کمان این تفریحات را از دست ندهید – بخش دوم

0 189

 

آفریقا سرزمین سرسبز و زیبایی که از نظر جاذبه های طبیعی در رتبه اول جهان قرار دارد حتما جاذبه های دیدنی بسیاری خواهد داشت در سفر به آفریقا این تفریحات هیجان انگیز را فراموش نکنید

     اقامت در خانه‌ی درختی

Treehotel-in-Zambia-Tongabezi-Tree-House-004

بسیار جذاب و در این حال ارزان قیمت است؛ همچنین گزینه‌های بسیاری دارید که می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید. مانند تنیکا تریتاپس در غرب کیپ‌تاون که چادر درختی در اختیار شما قرار می‌دهد که چندان هم از ساحل دور نیست. جکیز تری لاج هم خانه‌های درختی اختصاصی در میان درخت‌های بزرگ در اختیار شما می‌گذارد. همچنین سیکامور آو و همچنین پزلو تری هاوس گیم لاج خانه‌های درختی لوکسی هستند که با کاه پوشیده شده‌اند و شما می‌توانید در آن‌ها زرافه‌های منطقه را از نزدیک مشاهده کنید.

 

غارهای کانگو

13930926000801_PhotoL

 

اگر در منطقه‌ی کارو هستید حتماً به غارهای کانگو بروید. این غارهای زیرزمینی فوق‌العاده جذاب، کم‌تر از 30 کیلومتر با اوتشورن فاصله دارند و بر فراز دره‌ی زیبای کانگو قرار دارند.‌این غارها بسیار بزرگ‌اند و برآمدگی‌های آهکی در آن‌ها وجود دارد. غار پرینسیپال از مهم‌ترین و بهترین جاذبه‌های کشور است و هرساله گردشگران زیادی از سراسر دنیا را به‌سوی خود فرامی‌خواند. اگرچه این غارها حدود 4 کیلومتر طول دارند، فقط یک کیلومتر اول آن برای بازدید عموم باز است.  

شترمرغ سواری

Picture1366

 اگر به‌اندازه‌ی کافی جرئت داشته باشید می‌توانید در کارو در آفریقای جنوبی شتر مرغ سواری کنید. البته این کار مهارت زیادی می‌خواهد اما اگر بخواهید شما هم می‌توانید این کار را امتحان کنید. چندین پرورشگاه شترمرغ در این منطقه‌ی نیمه بیابانی وجود دارند. این منطقه جایی است که می‌توانید در آن شترمرغ سواری تمرین کنید و حتی اگر به‌اندازه‌ی مافی اعتمادبه‌نفس داشته باشید می‌توانید در مسابقات آن شرکت کنید، اما بهتر است که این کار را به سوارکاران حرفه‌ای بسپارید.   

 

بازی گلف

golfing-Stellenbosch-Wine-Routes

آفریقای جنوبی زمین‌های گلف بسیاری دارد. این کشور برای بازی گلف ایده آل است، آب‌وهوای مناسب، فضای زیاد، مناظر زیبا و مردمی که علاقه‌ی زیادی به ورزش و فعالیت‌ در فضای باز دارند. همچنین یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان گلف دنیا گری پلیر قهرمان ملی این کشور است.‌آفریقای جنوبی برخی از بهترین و ارزان‌ترین زمین گلف‌های جهان را دارد. 

 

پارک های حفاظت‌شده

ShamwariGameReserve-1024x651

کاریِگا پارک حفاظت‌شده‌ای است که به سال‌هاست به دست یک خانواده اداره می‌شود. این پارک که 10 هزار هکتار وسعت دارد در کیپ شرقی است. پارک ملی کِرگِر، پارک ملی آگولاس و پارک حفاظت‌شده‌ی اومِگی و چند پارک حفاظت‌شده‌ی دیگر در این کشور وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها تجربه‌ی ناب و خاص از مشاهده‌‌ی زیبایی آفریقا و حیوانات باشکو‌هش داشته باشد. از سافاری و اقامت در کلبه‌های خانوادگی لذت ببرید. ستاره‌های درخشان را در فضای باز منطقه تماشا کنید، جایی که شب‌تاب‌ها تنها منبع روشنایی هستند.

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه