ارواح بی قرار در راهروها گشت و گذار می کنند!!

1 8,522

 

این مکان ها مناسب کسانیست که عاشق هیجان از نوع ترسناکش هستند و از شنیدن  داستان های ترسناک یا رفتن به مکان های ترسناک لذت می برند.این قسمت های زمین به مناطق تسخیر شده معروفند و همیشه گزارشات زیادی مبنی بر دیده شدن روح توسط افراد مختلف در این مکان ها داده شده است.

اینکه واقعا روحی در کار است یا تنها انرژی خاصی در این مناطق وجود دارد که دیگران را وحشت زده می کند هنوز مشخص نیست ولی دیدن این مکان ها می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد.

بیمارستان روانی اوهایو

2997214_972
تا پیش از اینکه نام Ridges روی این مکان گذاشته شود، به بیمارستان روانی اوهایو شهرت داشته که از سال 1874 تا 1993 میلادی فعال بوده است.در حال حاضر به منطقه ای در نزدیکی های دانشگاه اوهایو تعلق دارد. این بیمارستان برای جراحی «لب برداری»  (جراحی مغز) شهرت داشته است. در حال حاضر، این ساختمان به عنوان سیزدهمین مکان مشهور دنیا که توسط ارواح تسخیر شده است، شناخته می شود.

hhi3325 (1)

داستان های عجیب بسیاری برای این بیمارستان نقل شده است. اما از همه وحشتناک تر مربوط به زن بیماری است که از بیمارستان فرار می کند و تا 6 هفته خبری از او نمی شود. سپس جسد او را پیدا می کنند. او لباس هایش را درآورده بوده، آنها را بسیار مرتب تا کرده بوده و در کنار خود گذاشته بوده است. روی سطح بتنی دراز کشیده و مرده بوده است.

موزه کشتار دسته جمعی تول اسلنگ ، کامبوج

اینجا مکانی است که در زمان حکومت خمرهای سرخ قتل عامی گسترده در آن صورت گرفته است. دوم این‌که اکنون اینجا به حال خود رها شده و به عنوان جاذبه گردش‌گری از آن نام برده می‌شود. پس به همین دلیل جای تعجب نیست که ارواح هم در این مکان رفت و آمد می‌کنند البته نه فقط امروز بلکه تا ابد اینجا مکان مورد علاقه آن‌هاست.

Tuol_Sleng_Genocide_Museum_Cells

برطبق اسناد تاریخی این مکان در ابتدا به عنوان دبیرستان تاسیس شد سپس به زندان امنیتی تغییر کاربری داد. جایی که در آن به شکنجه و قتل عام زندانیان مبادرت می‌شد که اغلب آن‌ها سربازان سابق و یا مسئولان دولتی رژیم سابق به شمار می‌آمدند، البته دولت جدید خانواده‌های این قربانیان را نیز از قلم نمی‌انداخت.

tuol-sleng-prison01

امروز ارواح 17.000 نفر که در این مکان کشته شدند درسالن‌ها و راهروهای آن گشت و گذار می‌کنند. فریاد کمک خواهی آن‌ها در راهروها طنین انداز شده و از سوی بازدید کنندگان شنیده می‌شود. همچنین در طول شب اشباح زیادی در این مکان رویت شده‌اند.

tuol-sleng-13

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه