کنسرتی ویژه برای بانوان

0 3,009

کنسرت گروه موسیقی «نریمان» ویژه بانوان به سرپرستی «گلناز جمشیدی» و خوانندگی «آوا پازوکی» (آواز ایرانی) و «تنی یعقوبیان» (آواز ارمنی) توسط موسسه فرهنگی و هنری «آوای مهربانی» در تهران برگزار می شود.

 این کنسرت طی تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود و قطعاتی از منصور نریمان، سایات نوا، شرام، گلنار جمشیدی و علی پژوهشگر توسط اعضای گروه موسیقی «نریمان» اجرا خواهد شد.

مرجان راوندی (عود)، سارا هستی (کمانچه)، مریم ملا (تنبک)، الهام کاظمی (سه تار) و گلنار جمشیدی (سنتور) به همراه «آوا پازوکی» (آواز ایرانی) و «تنی یعقوبیان» (آواز ارمنی) در این کنسرت به هنرنمایی خواهند پرداخت.

12599136_570386183115284_1983303155_n

در سار ١٣٨۴ جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه هنر تهران به همت علی پژوهشگر گروهی را بنیان نهادند که به پاس سالها تلاش پدر عود ایران استاد منصور نریمان و نکوداشت نام پر اوازه اش نریمان نام گرفت، گروه نریمان در این سالها اثار متعددی در غالب اجرای صحنه ای و اثار صوتی و نمایشی ارائه نموده و با خوانندگان و نوازندگان بنام امروز ایران همکاری های مستمر داشته است، از سال ۱۳۹۴ بخش بانوان گروه موسیقی نریمان، به سرپرستی «گلناز جمشیدی» فعالیت خود را آغاز کرده است.

Nariman-Logo

علاقه مندان برای تهیه بلیت کنسرت گروه موسیقی «نریمان» می توانند به سایت ایران کنسرت iranconcert.com مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه