آیفون را با این دستگاه هک کنید!!!

0 5,809

چندی پیش FBI از شرکت اپل برای هک کردن گوشی ایفون تروریست “سن‌برناردینیو” کمک خواست .شرکت اپل با این درخواست FBI موافقت نکرد چراکه اعتقاد داشتند این کار مغایر با اصول امنیتی آنهاست و کاربران اپل در سراسر دنیا حق دارند که از اطلاعات آن ها محافظت شود.

کشمکش بین FBI و شرکت اپل در حدود 4 ماه ادامه یافت تا اینکه اخباری راجع به هک کردن ایفون تنها در چند دقیقه توسط یک دستگاه پخش شد.

خرده فروشی بریتانیایی به نام Fone Fun واقع در لندن دستگاهی عرضه کرده که می تواند تنها در عرض چند ساعت IOS 7 را هک کند و تنها 170 دلار قیمت دارد.این دستگاه که IP BOX نام دارد با دور زدن سیستم قفل خودکار ایفون  و امتحان کردن کلیه ترکیب های ممکن برای رمز عبور، عملیات ورود به سیستم عامل را انجام دهد.

ip-box-2

Fone Fun  ادعا دارد که این دستگاه برای آن دسته از کاربران ایفون طراحی شده که رمز عبور خود را فراموش کردند و امکان ورود به سیستم عامل خود را ندارند.IP BOX روی ایفون 5c مورد آزمایش قرار گرفت و تنها در عرض چند ساعت توانست قفل را بشکند.

این دستگاه گرچه برای گروهی از کاربران که رمز عبور خود را فراموش کردند امیدوار کننده بود ولی آن دسته از افراد که گمان می کردند به طور کامل دسترسی دیگران به اطلاعات آنها ناممکن است نگران کننده می باشد.

در این میان اپل به دنبال کشف روش هک کردن ایفون توسط FBI است تا با اپدیت جدید این حفره امنیتی را ببندد و کاربران خود را از خطر هک شدن محافظ نماید.

download

لازم به ذکر است IP Box  فقط روی ایفون های کار میکند که IOS7 یا قدیمی تر دارند.. پیشنهاد میکنم همین الان IOS حود را به 9 به روزرسانی کنید تا از خطر هک شدن در امان بمانید.

iOS-9-iPhone

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه