هرگز نباید به او دست بزنید،ویترین شیشه ای محافظ شماست!!

2 24,291

اگر شما هم جزو علاقه مندان دنیای فیلمهای ترسناک هستید، پس قطعاً فیلم“احضار” یا همان (The Conjuring)، محصول سال 2013 هالیوود را دیده اید.محور اصلی داستان که بر مبنای واقعیت ساخته شده، حول خانوادهای میچرخد که در خانه ی زنی جادوگر به نام بتشیبا زندگی میکنند و شاهد حوادث ترسناک وماورالطبیعه هستند. در این داستان عروسکی به نام آنابل هم حضور دارد که درون ویترینی شیشه ای نگهداری میشود، چرا که جزو اشیای تسخیر شده وغیرقابل کنترل است. 

4-major-reasons-why-annabelle-was-a-letdown-spoilers-review-80c1fed4-a96a-43c4-aae3-5bc6b3fbc3ee-jpeg-146714-1024x768

در سال 1970 یک زن عروسکی مدل Raggedy-Ann به نام آنا بل از مغازه دست دوم فروشی برای دخترش که در کالج بود خرید. دخترش عروسک را دوست داشت و آن را در آپارتمانش گذاشته بود، اما او و هم خانه اش خیلی زود متوجه اتفاقات عجیبی شدند که مربوط به عروسک میشد. آنان تکه کاغذ پاره هایی با دست خط بچه گانه از یک نوع کاغذ پوستی پیدا می کردند که نمونه اش را در خانه شان نداشتند. حتی یک روز عروسک را به صورتی دیدند که به طرز غیر ممکنی بر روی پاهای قراضه خودش ایستاده است!

annabelle-bambola-horror-storia-vera
 دخترها که ترسیده بودند با یک مدیوم تماس گرفتند و او به آنان گفت که این عروسک در تسخیر روح یک دختر جوان که در ساختمان شان مرده است. آنابل به او گفته که دختران کالج را دوست داشته و می خواسته که با آنها بماند، پس دخترها هم به او گفته بودند که می تواند با آنها بماند. متاسفانه ماندن عروسک در آپارتمان باعث زیاد شدن فعالیت های ماوراطبیعی شد، مثلا یک شب دوست یکی از دخترها مورد حمله عروسک واقع شد، و روی قسمت بالاتنه و قفسه سینه اش خراش هایی با علامت های شیطانی به وجود آورد.

haunting-3درپایان دو دختر با دو بازپرس مسائل ماورایی اد و لورین وارن تماس کردند. این زن و شوهر خیلی زود فهمیدند که عروسک توسط روح یک بچه تسخیر نشده بلکه روحی شیطانی آن را تسخیر کرده که در مورد هویتش دروغ می گوید تا به دختران نزدیک شود، شاید هم قصد داشته روح یک یا دو نفرشان را تسخیر کند. دخترها Annabelle را به این زن و شوهر دادند تا در یک جعبه نمایش شیشه ای در موزه اسرارآمیز در کانکتیکت قرار دهند. در نشان روی شیشه نوشته شده است: هشدار: به نفعتان است درش را باز نکنید!

شما را به دیدن تکه هایی از فیلم آنابل از آپارات دعوت می کنیم:

توجه:فیلم زبان اصلی می باشد

 

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه