با این باتری ها آیفون شما، تنها هفته ای یکبار شارژ می شود!!

0 273

یک شرکت بریتانیایی که در زمینه تکنولوژی فعالیت می کند به تازگی اعلام کرده که با دستکاری هایی که روی آیفون اعمال کرده و تعویض باتری معمولی با باتری های هیدروژنی تا یک هفته شما را از شارژ مجدد آیفون بی نیاز میکند.

این نمونه آزمایشگاهی iPhone 6 که به صورت prototype طراحی شده و هنوز تا تولید انبوده راه زیادی دارد، شامل ۲ باتری قابل شارژ و فناوری انحصاری ایجاد برق از ترکیب هیدورژن و اکسیژن است و در عوض ما شاهد مقدار کمی آب و گرما از این سیستم به عنوان دور ریز هستیم !

apple-iphone6-silver

این کمپانی تمرکزش را روی ادغام این تکنولوژی با گوشی iPhone 6 گذاشته است تا هم در صورت عملی شدن و تولید انبوه بازار تضمین شده داشته باشد و هم مدعی تعبیه این سیستم در ابعادی بسیار نازک بماند!یکی از مشکلاتی که باید برای آن راه حلی یافته شود مسئله آب پسامد باقی مانده است که برای دارنده دستگاه و همچنین خود گوشی تلفن ایجاد اختلال می کند.

به گفته مسئول اجرایی این شرکت بازار پیش رو برای اجرایی شدن این سیستم سودی نزدیک به ۳۰۰ میلیارد یورو در سال را عاید این شرکت خواهد کرد. راجع به همکاری اپل با این شرکت هم اعلام شده که تاکنون هیچ مذاکره ای به صورت رسمی صورت نگرفته و ما تنها شرکت و گروهی که مشغول کار بر روی سیستمی با قابلیت اینچنینی است هستیم.

iFixit-iPhone-6-Plus-1

در نمونه آماده شده و تست شده شاهد سوختگیری هیدروزن به iPhone از طریق سوکت ۳٫۵mm هدفون هستیم.به نظر شما این سیستم و سیستم های مشابه که از پیل های هیدورژنی استفاده می کنند می توانند با زندگی انسانها تعامل برقرار کنند و بزودی شاهد نقش های پر رنگ تر از آنها خواهیم بود

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه