قلم جادویی معرفی شد!!

1 2,183

حتی در عصر دیجیتالی امروز گاهی مواقع عدم استفاده از قلم و کاغذ دشوار به نظر می رسد زیرا کار کردن با آنها راحت و بی دردسر است و نیازی به باز کردن اپلیکیشن یا کار خاص دیگری ندارید. اما این مساله روی دیگری نیز دارد زیرا همان گونه که اشاره شد ما در دنیایی دیجیتال زندگی می کنیم و گاهی اوقات نیاز داریم آن چه را سریع یادداشت کرده ایم به صورت دیجیتالی درآوریم. اسکنرها می توانند به ما در این زمینه کمک کنند اما آیا راه حلی که بهترین های هر دو دنیا را در اختیار ما قرار دهد، وجود دارد؟

moleskine_060416_01
خوشبختانه پاسخ پرسش مطرح شده مثبت است و می توانید نگاهی به مجموعه نوشت افزار هوشمند مولسکین بیندازید. اساس این ابزار ساده است: کاربر از یک قلم ویژه برای نوشتن در یک دفتر یادداشت ویژه که به نام «لوح کاغذی» شناخته می شود، استفاده می کند و هر آن چه می نویسد یا می کشد فورا به یک اپلیکیشن گوشی هوشمند منتقل می شود.

moleskine_060416_02
محصول جدید مولسکین استفاده از اسکنر را منتفی می کند و اگرچه مفهومی جدید محسوب نمی شود اما نخستین مجموعه ای است که این شرکت بدون همکاری با شرکتی دیگر طراحی و تولید کرده است. دفتر یادداشت این مجموعه دارای شبکه ای نامرئی است که به نام NCode شناخته می شود و موقعیت مکانی که در حال یادداشت روی آن هستید را شناسایی می کند. قلم این مجموعه نیز دارای یک دوربین است که هر زمان نوک کاغذ را لمس می کند یک عکس می گیرد.

moleskine_060416_03
سپس، اطلاعات از طریق بلوتوث به اپلیکیشن اختصاصی این مجموعه به نام Neo Notes انتقال می یابد. روند انتقال به خوبی و سریع صورت می گیرد و آن چه یادداشت می کنید به طور همزمان در گوشی هوشمند نمایش داده می شود.

moleskine_060416_05
هنگامی که قلم این مجموعه با گوشی هوشمند جفت نشده است به تنهایی می تواند یک هزار صفحه یادداشت را ذخیره کند. مجموعه نوشت افزار هوشمند مولسکین برچسب قیمت ۱۹۹ دلاری را یدک می کشد و هر دفتر یادداشت اضافی ۳۰ دلار قیمت دارد.

moleskine_060416_06

moleskine_060416_07

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه