مزارع گل های رنگارنگ در قدیمی ترین مسیر گردشگری

0 235

بلندی های کامرون یا کامرون هایلند (Cameron Highlands) یکی از پهناورترین موقعیت های تپه ای در مالزی است که برای اولین بار توسط انگلیسی ها در دهه سال ۱۹۲۰ آشکار گردید. این مکان دارای جمعیت ۳۴۰۰۰ نفره متشکل از مالی ها، چینی ها ، هندی ها و دیگر اقلیت ها می باشد. بلندی های کامرون به خاطر مسیرهایش معروف است. این مسیرها بازدیدکنندگان را از جنگل به سمت آبشارها و دیگر نقاط آرام و باصفا سوق می دهد. به غیر از راه های جنگلی ، منطقه حفاظت شده ای که به مزارع چای هایش مشهور است

003327-06-Resort-Signature-Picnic-Experience

بلندی های کامرون یک فرار از گرما از زمینهای پست ، به سوی منطقه سرسبز و خوش آب و هوای ارتفاعات کامرون است . بلندی های کامرون یکی از قدیمی ترین مقاصد گردشگری مالزی می باشد. با یک جذابیت باغ انگلیسی ،ارائه دهنده مناظر سرسبز ، مزارع گل های رنگارنگ ، مزارع چای، جنگل ها ، دریاچه ها ، حیات وحش می باشد.

HOT4098D-Lakehouse-Cameron-Highlands

بلندی های کامرون ، یکی از محبوبترین جاذبه های گردشگری مالزی شامل مزارع چای و باغ گل و همچنین مزارع سبزی ، باغ های میوه ، باغ پروانه ها و مزارع زنبور عسل می باشد که تمامی آنها برای عموم مردم باز است. چندین زمین گلف هم برای گلف بازان می باشد در این پهنای سرسبز و خوش آب و هوا موجود می باشد .

20150819-cameron-highlands-11

همچنین نگاه اجمالی از پرندگان، حیوانات، خزندگان و حشرات. مسیرهای پیاده روی جنگل به خوبی مشخص شده که منجر به کوهنوردی به آبشارهای زیبا و چشم انداز پانوراما می باشد.از کوالالامپور تا کامرون هایلند تقریبا ۲۲۰ کیلومتر راه است ، که ۱۵۰ کیلومتر اتوبان و ۷۰ کیلومتر هم در یک جاده شیب دار و سرسبز است . هر چقدر به ارتفاعات کامرون هایلند نزدیک تر می شوید هوا خنک تر می شود.

cameron-highlands-06

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه