در شب صدای خنده ها را می توان شنید!!

0 8,495

کوئین مری کشتی مشهوری است که به نگاه برخی بزرگترین و به نگاه گروهی دیگر دومین کشتی بزرگ جهان پس از تایتانیک است. این کشتی در اواخر دهه ی 1920 به انداخته شد و در نخستین سفر خود بیش از 3000 مسافر از بندر «ساوت همپتون» به نیویورک منتقل کرد. این کشتی در جنگ جهانی دوم به خدمت ناوگان دریایی بریتانیا در آمد. این کشتی در سال 1967 و پس از بازنشستگی در معرض فروش قرار گرفت.

این کشتی پس از تغییرات لازم و پرهزینه به عنوان هتل شناور در نزدیکی لس آنجلس فعالیت نوینی را آغاز کرد. اما ادعا شد که در این کشتی، ارواح به طور ثابت در نقاط مختلف آن توسط مسافران و بازدیدکنندگان کشتی دیده شده اند.

1024px-Hotel_Queen_Mary,_Long_Beach_01

یکی از ارواح که در قسمت موتورخانه دیده شده بود متعلق به ملوانی به نام «جان پدر» بود. می گویند روح این دریانورد جوان در حالت پریشانی و بدون وقفه در نقطه یاد شده و در دیگر نقاط کشتی مشاهده می شود.

تعداد زیادی از ارواح در قسمت استخر مجلل آن دیده شده اند. گفته می شود وقتی که این کشتی خالی می شود، صدای شیرجه زدن و شناکردن در آب و خنده های افراد زیادی به گوش می رسد. گاه نیز اثر پاهای مرطوب رو عرشه ی کشتی دیده می شود. از دیگر وقایع غیرطبیعی این کشتی می توان به ادعای تماس های نامشخص تلفنی، جاری شدن بی دلیل آب روی کف عرشه یا روشن خاموش شدن مکرر چراغ های درون کابین اقامت مسافران اشاره کرد

1936-queenmary-copyright-unknown یکی از شناخته شده‌‌ترین و مشهورترین‌ کشتی‌های اقیانوس‌پیمای دنیا (کوئین مری) می‌باشد که هم‌اکنون تبدیل به هتلی جذاب برای توریست‌ها شده است. می‌گویند این کشتی میزبان چندین روح می‌باشد. یکی از این اشباح، روح (جان پدر) مکانیک هفده ساله است که در سال 1966 در نزدیکی موتورخانه کشتی در هنگام کار روزانه لای در (آب‌بند( (دری که با چرخ‌های مخصوص بسته می‌شد و آنقدر محکم بود که آب هم از لای درز آن به ‌داخل نفوذ نمی‌کرد) قرار گرفت و از دنیا رفت. سالهاست که هرازگاهی از اطراف در صدای تق‌تقی به گوش می‌رسد.

champion-queenmary-pool 

یک راهنمای تور می‌گوید: یک بار شبحی سیاه‌پوش را کنار در آب‌بند دیده است.
او صورت شبح را به وضوح دیده و وقتی آن را با عکس (جان‌پدر) مقایسه کرد دریافت که او خود (جان‌پدر) بوده است. روح یک زن اسرارآمیز سپید‌پوش نیز گاه‌به‌گاه روی عرشه کشتی دیده می‌شود ولی او همیشه وقتی به پشت دکل می‌پیچد، ناپدید می‌شود. روح بعدی مردی با لباسی آبی و خاکستری است. او را بارها در راهروی موتورخانه دیده‌اند. در کنار استخر کشتی هم صداها و خنده‌های عجیبی به گوش می‌رسد. تاکنون چندین بار شبح پسربچه کوچکی نیز در اطراف استخر دیده شده است.

ghost-prank_650x400_61437134238

 

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه