برنامه ریزی زندگی خود را به این نرم افزار بسپارید

1 3,287

گوگل  نسخه جدید نرم افزار google calender را به گونه ای طراحی نموده که می تواند بهترین زمان برای فعالیت های روزانه شما را معرفی نمیاد.

گوگل علاوه بر اینکه قدرتمندترین و بزرگترین موتور جستجوی دنیا شناخته می‌شود، سرویس‌های دیگری را هم ارائه می‌کند که تقویم یکی از آن‌ها است. با بروزرسانی جدیدی که برای اپلیکیشن تقویم این شرکت عرضه شده، حالا امکان تنظیم خودکار برنامه‌های زمانبندی شده برای هر کاربر فراهم شده است. .

07a12a8c4d1b6395d6d9cae5ea2c80c0_XL

گوگل برای نسخه اندروید و iOS تقویم خود یک برزورسانی جدید را منتشر کرده تا قابلیت‌های جدید را به آن اضافه کند. با تپ کردن روی آیکون + در سمت راست پایین این اپلیکیشن، از این پس می‌توانید اهداف روزانه مختلفی را بر اساس برنامه زمانبندی شده خود تنظیم کنید و بهتر از همه این‌ها، قابلیت تنظیم خودکار و تعیین بهترین زمان برای انجام این اهداف توسط تقویم یاد شده است.

GCal_Chrome

اپلیکیشن مورد اشاره به قدری هوشمند است تا به صورت خودکار زمانبندی‌ها را مجددا تعیین کند و اگر هدفی با دیگر اهداف تداخل داشته آن را به زمان دیگری موکول خواهد کرد. البته طبیعتا، در صورتی که وقت انجام کاری را که برنامه‌ریزی کرده‌اید انجام دهید ندارید، می‌توانید آن را به تعویق بیاندازید.

گوگل همچنین اعلام کرده که با بروزرسانی جدیدی که در تقویم صورت گرفته، این ابزار می‌تواند زمان‌ انجام کارهای مختلف شما را یاد گرفته و در دفعات بعدی بهترین زمان را به شما پیشنهاد دهد و حتی به صورت خودکار، برنامه روزانه شما را زمانبندی کند.ec21f6b4-ff87-4aa2-9551-2dc481d75911

آپدیت مورد اشاره از امروز برای کاربران در دسترساست، اما اگر هنوز آن را دریافت نکرده‌اید، اطمینان داشته باشید نهایتا طی چند روز آینده می‌توانید تقویم گوگل خود را بروزرسانی کنید.

این تقویم هوشمند به کاربر اجازه می دهد تا برنامه ها وقرار های خود را بدون تداخلو در بهترین زمان خود تنظیم نماید.این قابلیت ساده کارکردهای فراوانی را ارایه می‌دهد. به عنوان مثال شما  اعلام می‌کنید هفته‌ای دوبار به استخر می روید و سپس، تقویم هوشمند بهترین زمان برای دوبار استخر شما را پیدا می‌کند

 
اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه