برای اولین بار انتشار آلبوم پیانیست 15 ساله!

0 187

پیانو از سازهای محبوب است و صدای بسیار دلنشین و روح نوازی دارد اینبار آلبومی از یک نوجوان پانزده ساله منتشر می شود.دو آلبوم دیگر از مجموعه ی پیانونوازی «زندگی جاریست» با هنرمندی «بردیا صدرنوری» توسط مؤسسه فرهنگی هنری «رادنواندیش» منتشر و راهی بازار موسیقی کشور شد.در پی انتشار آلبوم پیانونوازی ایرانی با عنوان «زندگی جاریست» با نوازندگی و آهنگسازی «بردیا صدرنوری» که مورد استقبال فراوان دوستداران هنر موسیقی، به خصوص افرادی که جستجوگر آرامش در نغمه های موسیقی هستند، قرار گرفت، این بار این مؤسسه اقدام به نشر آلبوم‌های «زندگی جاریست ۲ و ۳» که این دو اثر نیز بر مبنای آرامش در موسیقی طرح ریزی و اجرا گردیده، نموده است.

این آلبوم ها با عناوین «آوای زندگی (زندگی جاریست ۲)» که بیشتر بر مبنای بداهه نوازی بر اساس ساخته های این نوازنده و «خاطره ها )زندگی جاریست ۳)» که بداهه نوازی بر روی ساخته های نوستالژیک از آهنگسازانی همچون استاد فضل الله توکل، استاد مجید وفادار، استاد همایون خرّم، استاد اکبر محسنی و استاد علی تجویدی می باشد، تنظیم و اجرا گردیده است.

406964_499

همچنین مؤسسه فرهنگی هنری «رادنواندیش» پیانونوازی یک نوجوان پانزده ساله را منتشر کرده است، «در آغوش رنگ ها» عنوان آلبوم موسیقی به نوازندگی پیانوی «سپاس صدرنوری» نوجوان ۱۵ ساله است که توسط مؤسسه فرهنگی هنری رادنواندیش منتشر و راهی بازار موسیقی کشور شده است.

این آلبوم شامل پانزده قطعه با عناوین خدا، پرواز، عشق، انتظار، ماهتاب، برف، نت ها نیز می گریند!، 1421185595059_HEMMAT KHAHI-12در آغوش رنگ ها، والس او، شبنم، کی میایی؟، مادر، طوفان، هر جا را می نگرم…، و پایان می باشد، که همگی از ساخته های این هنرمند نوجوان است.

شایان ذکر است این موسسه فیلمی مستند از برگزیدگان نهایی نخستین جشنواره و جایزه «همایون خرّم» را به صورت مجموعه تصویری با نام «نوای خرّم» در دسترس مخاطبین قرار داده است.

علاقه مندان برای تهیه این آثار به صورت نسخه اصلی می توانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور مراجعه کنند و یا اینکه با موسسه فرهنگی رادنواندیش (شماره تلفن های: ۸۸۵۲۸۱۴۸ و ۸۸۵۲۸۱۴۷) تماس حاصل نمایند.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه