سرعت گوشی خود را افزایش دهد

0 9,493

برای همه ما پیش آمده که از کندی سرعت گوشی های اندرویدی شکایت داشته باشیم. سیستم عامل اندروید یک ios متن باز است که به کاربر خود اجازه تغییرات زیادی در این زمینه را می دهد.

این سیستم عامل پس از چند ماه از شروع استفاده با مشکل کندی سرعت رو به رو می شود…

به نقل از تک شات:صدها اپلیکیشن در فروشگاه آنلاین گوگل پلی وجود دارد که ادعا می کنند قادر به بهبود عملکرد دستگاه های اندرویدی هستند، اما تعداد محدودی از آنها واقعأ موثر هستند. بسیاری از این اپلیکیشن ها در واقع Task Killer هایی هستند که به دروغ ادعا دارند باعث سریع تر شدن عملکرد گوشی شما می شوند، اما حقیقت این است که انجام این کار به سادگی فشردن یک دکمه و بهبود ناگهانی عملکرد گوشی نیست. امروز قصد داریم سه مورد از برترین اپلیکیشن های بهبود دهنده عملکرد دستگاه های اندرویدی را معرفی کنیم. با تک شات همراه باشید.

speed-up-android-4

برای پاکسازی فایل ها: اپلیکیشن DU Speed Booster

اپلکیشن دو اسپید بوستر به دنبال اپلیکیشن هایی می گردد که در پردازش های پس زمینه گوشی شما جای گرفته اند و نسبت به پاکسازی آنها اقدام می کند. همچنین، قابلیت مدیریت پردازش های سیستمی و اپلیکیشن های اتو استارت را نیز دارد و می تواند اطلاعات غیر ضروری و جانبی این اپلیکیشن ها را پاک کند. از قابلیت های دیگر این اپلیکیشن این است که به شما امکان حذف اطلاعات کش شده و بی مصرف اپلیکیشن ها را می دهد، درنتیجه فضای آزاد بیشتری روی گوشی در اختیار خواهید داشت.

du-speed-boostercache-cleaner-7f1963-h900

اولین چیزی که در این اپلیکیشن توجه شما را به خود جلب می کند ،طراحی رابط کاربری آن است. طراحی این اپلیکیشن با رنگ ملایم بنفش و مدرن خود باعث می شود از کار با آن لذت ببرید. گشت و گذار در میان منوهای آن نیز ساده است. همچنین می توانید آن را طوری تنظیم کنید که هر زمان گوشی شما به پاکسازی نیاز داشت، شما را آگاه کند. 

اگرچه پرکاربردترین قسمت این اپلیکیشن، بخش پاکسازی آن است، ولی قابلیت های دیگری را نیز در اختیارتان قرار می دهد که از جمله آنها می توان به افزایش عمر باتری، امکان مدیریت برنامه ها، اجرای آزمایش های تشخیص سرعت و روش هایی برای ارتقای امنیت گوشی اشاره کرد.

1-978x550

قابل اطمینان ترین اپلیکیشن: Greenify

این اپلیکیشن باعث می شود برنامه های نصب شده روی گوشی وارد حالتی مشابه hibernation شوند تا میزان پردازش های پس زمینه کاهش پیدا کند. Greenify اپلیکیشنی ساده، قدرتمند و کارآمد است. اما هنگام استفاده از این برنامه به خاطر داشته باشید که اپلیکیشن های محبوب و ضروری خود را از فهرست hibernate خارج کنید.

این قابلیت Greenify این است که می تواند مانند قابلیت Doze در اندروید مارشملو عمل کند. این قابلیت باعث کاهش مصرف باتری می شود.

greenify-banner

انجام همه چیز با یک کلیک: Android Assistant

اگر می خواهید همه کارها تنها با یک اشاره انجام شوند، پیشنهاد ما برنامه Android Assistant است. با استفاده از این برنامه، کنترل کامل فایل ها و تنظیمات، پردازنده ،رم، کارت حافظه SD و باتری گوش را در اختیار خواهید داشت.

این برنامه قابلیت مدیریت پردازش ها را نیز دارد، حافظه کش را پاکسازی می کند، میزان مصرف باتری را کاهش می دهد و فایل ها را مدیریت می کند، و در کنار همه این قابلیت ها گزینه ای را ارائه می کند که تنها با یک کلیک، وضعیت کلی گوشی را بهبود می دهد.

541603c0-bb06-414f-a681-7289991aa3a5

برای افزایش سرعت اندروید راه های مختلفی وجود دارد. اگر شما هم روشی را می شناسید با ما در میان بگذارید..

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه