کارت تبریک روز پدر

0 2,149

برای همه ما پدر یک حامی فوق العاده است. تزیین کادوی روز مرد و روز پدر را با سلیقه و خلاقیت خودتان انجام دهید. نوشتن یک یادداشت با ماژیک و یا چسباندن اشکال مربوط به اقایان می تواند جالب باشد. کمی زمان صرف کنید و کمی از ذوق و خلاقیت خود خرج کنید تا در عین سادگی یک کادوی به یادماندنی به همسر و پدر عزیزتان بدهید.

کارت تبریک پیراهن و کراوات
به نقل از عشقم الارا: اگر آنها را با کاغذ رنگی درست کنید، یک کار نو انجام داده اید. از یک کاغذ زینتی به ابعاد 5/8 در 14 اینچ استفاده کنید.

300

1- کاغذ را روی میز بگذارید. از وسط به صورت عمودی تا بزنید، و سپس تا را باز کنید. لبه چپ را روی تای وسط قرار داده و تا بزنید. همین کار را برای لبه راست هم انجام بدهید. حالا این تا ها را باز کنید.
2- گوشه بالا در سمت چپ را مطابق شکل تا کنید تا یک مثلث ایجاد شود. برای گوشه راست هم این کار را تکرار کنید. با کمک انگشتان اشاره و شست، گوشه خارجی هریک از این مثلث ها بگیرید و آنها را روی هم گذاشته، تا بزنید.
shirt
3- در حالی که گوشه مثلث ها روی هم قرار دارند، لبه بالایی را به پایین تا کنید.
4- کاغذ را بچرخانید و به اندازه 4/3 اینچ از بالا تا کنید.
5- گوشه های راست و چپ بال را در خط وسط به رسانده و تا بزنید.
6- لبه پایینی را تا زیر یقه بالا آورده و محکم تا بزنید. برای کراوات یک قطعه کاغذ 8 در 2/1 اینچ ببرید. یک گره در آن بزنید ( گره کراوات). آن را به پیراهن بچسبانید.
کارت تبریک کت و دستمال جیبی
شکل دیگری که برای یک کارت تبریک روز پدر بسیار جالب و جذاب است ، یک کت با یک دستمال در جیبش می باشد.
mld104128_0609_card_xl
1- الگو را پرینت کرده و ببرید. آن را روی کاغذ رنگی دلخواهتان بچسبانید. برای جیب، یک شکاف به عرض 8/1 اینچ در آن ایجاد کنید. دور الگو را ببرید. جای مشخص شده را تا زده و با استفاده از یک خط کش، در امتداد خط چین علامت گذاری کنید؛ حالا الگو را جدا کنید. کار را پشت و رو کنید.
mld104128_0609_cardht1_xl
2- برگردان یقه را به پایین تا بزنید و با چسب دو طرفه آن را محکم کنید. در امتداد و روی برگردان یقه و روی جیب با قلم ، کوک بکشید. به بالا تا بزنید. لبه ها را چسب دوطرفه بزنید.
mld104128_0609_cardht2_xl
3- دوباره کارت را سر و ته کنید، و روی یک قطعه کاغذ سفید بچسبانید.
mld104128_0609_cardht3_xl (1)
کارت تبریک سرآستین و دکمه سردست
cuffcard
یک کارت را به صورت سرآستین دربیاورید، سپس از دکمه های زینتی بر روی آن استفاده کنید.
یک مربع به ابعاد 25/3 در 9 اینچ از کاغذ ببرید. دو گوشه آن را گرد کنید. بر روی یک طرف آن یک جمله قشنگ بنویسید یا مهر بزنید. کاغذ را به ملایمت از وسط خم کنید. چهار برش برای دکمه ها ایجاد کنید. دور دکمه ها می توانید سیم بپیچید
 
درست کردن این کارت تبریک زیبا و به همان اندازه آسان است.اهدای کارت تبریکی که خودتان ساخته اید یک ایده فوق العاده برای روز پدر است.
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه