چراغ مطالعه قابل حمل بسازید

1 5,198

یک چراغ مطالعه قابل حمل می تواند بسیار کاربردی باشد پس با آموزش آن از سایت فوو با ما همراه باشیدشما می توانید به راحتی این چراغ زیبا را با خود حمل کنید و از نور آن لذت ببرید

وقتی در حال مسافرت هستید، یا زمانی که یک شب را در طبیعت و زیر ستاره‌ها و یا در خانه‌ی یکی از دوستان می‌گذرانید، داشتن نور کافی برای مطالعه می‌تواند به یک چالش تبدیل شود. هدبندهای چراغ‌دار، چراغ قوه یا فانوس می‌توانند در این مواقع مورد استفاده قرار گیرند، اما اینها اشکالاتی مانند متمرکز بودن نور یا نویزدار بودن و نامناسب بودن نور برای کسانی که احیاناً بخواهند همراه شما مطالعه کنند دارند. ساختن یک چراغ مطالعه قابل حمل، راه حل ساده‌ این مشکل است که نوری ملایم روی سطح پخش و به شما اجازه مطالعه می‌دهد.

1

وسایل مورد نیاز برای درست کردن یک چراغ مطالعه قابل حمل
– بطری شیر پلاستیکی (غیرشفاف)
– آب
– هدبند چراغ‌دار مخصوص اردو و طبیعت‌گردی

2

چگونه یک چراغ مطالعه قابل حمل بسازیموسایل لازم را جمع‌آوری کنید. قبل از آغاز، جهت پیشگیری از بوهای نامطبوع، از تمیز بودن گالن شیر اطمینان حاصل کنید.

3

چگونه یک چراغ مطالعه قابل حمل بسازیمگالن شیر را با آب پر کنید. در ظرف را محکم ببندید تا از بیرون ریختن آب جلوگیری شود.

4

چگونه یک چراغ مطالعه قابل حمل بسازیمهدبند را به دور گالن بیندازید به طوری که تقریباً در میانه‌ی آن قرار بگیرد. چراغ را به سمت داخل بطری برگردانید.

5

چگونه یک چراغ مطالعه قابل حمل بسازیمچراغ را روشن کنید. اکنون یک نور ملایم و مناسب از داخل بطری به اطراف پخش می‌شود.

چگونه یک چراغ مطالعه قابل حمل بسازیم
– این چراغ مطالعه به خوبی در داخل چادرها، ماشین‌های سفری و اتومبیل‌های معمولی،‌ میزهای پیک‌نیک و یا هرجای دیگری که بخواهید تعادل خود را حفظ می‌کند.

چگونه یک چراغ مطالعه قابل حمل بسازیم
– نور این وسیله‌ی دست‌ساز نسبت به سایر چراغ مطالعه های قابل حمل برای چشم‌ها مناسب‌تر است و مطالعه در این نور برای شما کاملاً راحت خواهد بود

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید 

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه