ساحلی با شن های سیاه!

0 109
تصور ما از ساحل همیشه یک ساحل قهوه ای رنگ با شن های نرم است،اما این ساحل تصور ما را تغییر می دهد ساحلی با شن های سیاه!!در ادامه با صد و هجده سفر با ما همراه باشید
پونالو که با نام “ساحل شن های سیاه ” نیز معروف است یکی از مشهورترین نمونه های سواحل سیاهرنگ می باشد که از شن و ماسه ‏های سنگ بازالت شکل گرفته است.

وقتی صحبت از ساحل های مختلف دنیا به میان می آید، شاید بسیاری از ما سواحلی با شن های روشن و سفید را تصور کنیم چرا ‏که بیشتر از ساحل های رنگی دیده ایم. اما بد نیست بدانید سواحلی وجود دارد که دارای شن و ماه سیاه رنگ هستند. بنابراین اگر دوست دارید در سفر ساحلی بعدیتان به یکی از سواحل سیاه رنگ دنیا بروید ‏می توانید ساحل پونالو را انتخاب کنید.

پونالو ساحل شن های سیاه,عجایب گردشگری,ساحل سیاهرنگ پونالو

پونالو که با نام “ساحل شن های سیاه ” نیز معروف است یکی از مشهورترین نمونه های سواحل دارای شن های سیاه می باشد که از شن و ماسه ‏های سنگ بازالت شکل گرفته است که همراه با مواد مذاب به داخل اقیانوس رفته و وقتی که سرد می شدند به این شکل در آمده و ‏همراه با موج ها به ساحل آمده اند.

پونالو ساحل شن های سیاه,عجایب طبیعت,ساحل سیاهرنگ پونالو

این شن و ماسه های سیاه نه تنها ساحل پونالو را زیبا کرده است بلکه به آن جذابیت خاصی نیز ‏بخشیده است. در ساحل پونالو گونه های مختلفی از حیوانات خطرناک نیز وجود دارند که از نمونه های آن می توان به لاک پشت ‏دریایی سبز اشاره کرد که دیده شده کنار ساحل به روی این ماسه های سیاه می خزند. ‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏‏‏ ‏ ‏

پونالو ساحل شن های سیاه,پونالو,ساحل سیاهرنگ پونالو

این ساحل تشکیل شده از شن های بازالتی بسیار دیدنیست

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه