سفر به شهر ارواح

0 523

چه قدر به هیجان علاقه دارید؟آیا از آن دسته از افرادی هستید که از شنیدن داستان های ترسناک لذت می برید؟پس در ادامه با بیتوته با ما همراه باشید

گورستان La Noria – شیلی

La Noria زمانی یک روستای معدنی پررونق بود اما پس از چندین رکود اقتصادی، این روستا به طور کامل تخلیه و بی رونق شد. این شهر خودش همانند شهر ارواح و به اندازه کافی ترسناک هست، اما گورستانی هم دارد که آن را مخوف تر و ترسناک تر کرده است. افسانه های زیادی در مورد این گورستان وجود دارد.

hhi3329

یکی از آنها این است که مرده ها شب هنگام از گورها  بیرون می آیند. بسیاری از بازدیدکننده ها از این صحنه ها عکس برداشته اند تا ادعای خود را ثابت کنند. این گورستان گورهای روباز دارد که موجب تعجب بازدیدکننده هاست که چرا در آن زمان این کار را می کردند.

Chili-graveyard

Belchite – اسپانیا

شهرکی که در 25 مایلی  جنوب غربی  Zaragoza در Belchite قرار دارد را ارواح  تسخیر کرده اند. در ژوئن سال 1809 میلادی، ارتش دو کشور فرانسه و اسپانیا با هم وارد جنگ شدند.

در خلال ماه های اوت و سپتامبر سال 1937 میلادی این روستا خراب شد. پس از سال 1939 میلادی، یک روستای جدید روی ویرانه های قبلی شناخته شد. اما گفته می شود ارواح این مکان را تسخیر کرده اند و به همین دلیل یکی از جاذبه های گردشگری این منطقه به شمار می رود.

2

رفتن به این مکان ها مناسب افرادیست که شجاع هستند و عاشق این مکان ها.

منبع :بیتوته

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه