با لوله پی وی گلدان های زیبا درست کنید

0 355

با این ایده با لوله پی وی گلدان شیک و زیبایی برای خودتان درست کنید با آموزش آن از فوو با ما همراه باشیداگر شما هم دوست دارید برای تزیین خانه و یا میز مهمانی از دست ساخته های خودتان استفاده کنید و سرتان برای ایده های جدید درد می کند؛ این چگونه را با موضوع ساخت گلدان با لوله های پی وی سی دنبال کنید تا به راحتی از لوله های بی استفاده ای که در انباری خانه شما یا اقوام بلا استفاده مانده یک اثر هنری زیبا خلق کنید.

pvc_vase_021

وسایلی که برای ساخت گلدان با لوله پی وی سی نیاز دارید:
– اره دستی (داشتن جعبه راهنمای برش اره اختیاری است ولی می‌تواند مفید باشد)
– لوله‌های پی‌وی‌سی (می توانید از دو قطعه 3 سانتی و 5 سانتی هر کدام به طول نیم‌متر استفاده کنید)
– اسپری رنگ طلایی

pvc_vase_452

برای این پروژه ساخت گلدان با لوله های پی وی سی، لوله‌ها را با اره به قطعه‌های کوچکتر تقسیم کنید. استفاده از یک جعبه راهنمای برش (حتی اگر از نوع ارزان و پلاستیکی باشد) می‌تواند کمک شایانی کند و به شما اطمینان بدهد که برش‌های صاف و خوبی می‌زنید. برای اندازه‌های گلدان با لوله می توانید بطور چشمی اندازه بزنید و از بلند به کوتاه چند اندازه در نظر بگیرید تا یک ظاهر مدرن و نامتقارن داشته باشید.

pvc_vase_113

پس از تقسیم لوله ها به چند تکه، آنها را تمیز کنید و بیرون از خانه روی یک مقوای بلااستفاده قرار داده و سپس روی هرکدام از آنها یک لایه‌ی نازک و یکنواخت از رنگ طلایی متالیک یا هر رنگی که مورد علاقه‌ تان است اسپری کنید. بعد از حدود 20 دقیقه، یک لایه‌ی دیگر نیز روی آنها اسپری کنید و بعد به داخل خانه بیاورید که تا صبح خشک شوند.

pvc_vase_16

pvc_vase_184

صبح روز بعد، لوله‌های براق را با مقداری گل تازه و زیبا که از بازار خریداری کرده اید یا گل های مصنوعی و یا دست ساز خودتان در خانه برای قرار دادن در گلدان های لوله ای و تزیینی زیبا استفاده کنید.

pvc_vase_42
می توانید مجموعه‌ای از انواع مختلف گل‌های وحشی انتخاب کرده و آن ها را خشک کنید. و یا از هر گل دیگری هم می‌توانید استفاده کنید، مثلاً لاله، سنبل یا گل رز.

گل‌های مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید و هر ساقه را به اندازه‌ای متناسب با گلدان‌ها کوتاه کنید و چند شاخه در هریک از گلدان‌ها قرار دهید.

pvc_vase_445

می‌توانید از همین الان برای استفاده از این گلدان ها برای مناسبت‌های مختلف و جشن‌های تولد، فارغ‌التحصیلی، سالگردها و… برنامه ریزی کنید. و اگر این سؤال در ذهنتان ایجاد شده‌ که چطور گلهای تازه در گلدان دوام خواهند آورد، باید بگوییم فقط به کمک لیوان‌های کوچکی که با دقت در انتهای هریک از لوله‌ها نهفته شده‌اس

این گلدان ها را می توانید در رنگ های مختلف به سلیقه خودتان تهیه کنید

منبع : http://phow.ir

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه