هتل حبابی، هتلی عجیب و جالب در فرانسه

0 163

زیباترین هتل فرانسه ،هتل حبابی با گزارشی از آجنسی تراول با ما همراه باشیداین بنای باشکوه و زیبا شهربازی کودکان نیست! اینجا هتلی باشکوه در فرانسه است که دوست داران طبیعت مطمئنا از اقامت در این هتل خلاقانه ، لذت زیادی می برند.

خانه حبابی (Bubble House)، اتاقهایی با ساختار حبابی شکل هستند که با گذشت کمتر از چهل سال از ساخت آن توسط وزارت فرهنگ فرانسه به بنای تاریخی مبدل گشته است و شکل خلاقانه ی آن معمار ۸۵ ساله مجارستانی اش ، آلی آنتی لاواگ، را معروف نموده است. انتی لاواگ معماری ارگانیک را با الهام از اشکال و فرم های موجود در طبیعت طراحی می کند. خانه حبابی الهام گرفته شده از  پانورامای دریای مدیترانه و دیدگاه های آسمانی در شب می باشد.

Pierre-Cardin’s-Bubble-House-by-Antti-Lovag-designrulz-2 هتل حبابی در شهر زیبای “Theoule- sur- Mer” واقع شده است هتل حبابی در فرانسه,هتل های عجیب و غریب, تصاویر هتل حبابی در فرانسهاین هتل زیبای حبابی از باغ مرکزی، آبشارها و نهرهای آب با درختان نخل و پوشش گیاهی عجیب و غریب تشکیل شده است این هتل در شهر زیبای “Theoule- sur- Mer”، واقع شده و ساکنان آن می توانند از میان پنجره‌های مدوّر و کشتی مانند آن، چشم اندازی تماشایی از اقیانوس را مشاهده کنند. اقامت در هتل حبابی در فرانسه خود به اندازه یک سفر هیجان انگیز لذت بخش است.hhi4435هتل حبابی در دامنه کوه سنگ های آتشفشانی ساخته شده است مهمانان این هتل عجیب و جذاب می‌توانند وقت خود را در میان آب و هوای مطبوع مدیترانه‌ ای و در مجاورت استخرهای دایره ای شکل هتل گذرانده و یا در فضای خصوصی اتاق خود، از غوطه‌ور شدن در وان و حوضچه‌هایی به همین شکل لذت ببرند. این هتل حبابی از مجموعه ای از حباب های  بیضی شکل ، پنجره های  محدب، در دامنه کوه سنگ های آتشفشانی ساخته شده است.

هتل حبابی در فرانسه,Bubble House, تصاویر هتل حبابی در فرانسه

هتل حبابی در فرانسه,Bubble House, تصاویر هتل حبابی در فرانسه

هتل حبابی در فرانسه,Bubble House,مکانهای دیدنی فرانسه

مکانهای عجیب و غریب,Bubble House, تصاویر هتل حبابی در فرانسه

سفر به فرانسه جاذبه های گردشگری زیادی را پیش روی شما خواهد گذاشت

منبع : agencytravel.ir

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه